Sadarbojies ar lietotājiem jaunos veidos, iegūstot vēl vairāk labuma no mobilo ierīču izmantošanas caur atrašanās vietas aplikācijām.

Aruba Meridian ir mākonī veidota SaaS programmatūra, kas ir daļa no Aruba Location Services portfolio. Tā ietver sevī abas - gan mobilās sadarbības, gan aktīvu pārvaldīšanas funkcijas. Klienti var sākt aplikācijas izmantošanu kā veidu kā atrast ceļu, saņemt paziņojumus par tuvošanos noteiktai vietai, kā arī izmantot to kā aktīvu atsekošanas aplikāciju.

Galvenās funkcijas:

  • Kartes un maršruti. Viegli lejupielādējiet un pārvaldiet atrašanās vietu plānus vai interešu punktus. Skatiet kartes caur iOS vai Android ierīcēm vai standarta tīmekļa pārlūkā.
  • Zilo punktu norādes. Pievieno norādes kā tikt līdz jebkurai vietai.
  • Aktīvu atsekošana. Izmanto vērtīgu aktīvu atsekošanas funkciju, norādot to atrašanās vietas kartēs vai ēku plānos.
  • Kampaņas. Caur norāžu un atrašanās vietu paziņojumiem reklamējiet savus pakalpojumus un notiekošās akcijas.
  • AppMaker. Ātri izveidojiet sava zīmola mobilo aplikāciju sadarbībai un aktīvu izsekošanai.

Viss ir mākonī.

Mobilo aplikāciju pārvaldība un aktīvu izsekošana vēl nekad nav bijusi tik viegla. Meridian programmatūras platforma piedāvā pieeju no jebkuras vietas. Tā ietver sevī analītiku, pārredzamību un mērogojamību sākot no vienas ēkas un līdz pat lieliem publiskiem pasākumiem.

Izveidojiet aplikāciju no 0.

Kad runa iet par viegli lietojamām aplikācijām, Aruba AppMaker piedāvā plašu elastību iespēju kopumu, lai nodrošinātu pilnīgu Jūsu mobilo ierīču lietotāju apmierinātību. Nav nepieciešama nekāda iepriekšējā pieredze.

Uzziniet vairāk