Nav vieglāka veida kā iegūt korporatīva līmeņa Wi-Fi! Aruba Instant piegādā vienīgo Wi-FI risinājumu, kas ir ne tikai vienkārši uzstādāms, bet arī ir aprīkots ar drošības risinājumiem un citām noderīgām funkcijām, kas spēj veicināt Jūsu biznesa izaugsmi, netērējot tā budžetu.

Vienkāršs, bet spēcīgs

Aruba Instant nāk komplektā ar RF vadību, kas nodrošina stiprāko Wi-Fi savienojumu visām mobilajām ierīcēm. Granulēta mobilo lietotņu pārskatāmība prioritizē biznesam kritiskos datus un aizsargā no ļaunprātīga satura.

Pārvaldi kā vēlies

Kad runājam par Wi-Fi pārvaldību, mēs dodam brīvību izvēlēties! Jūs varat pārvaldīt savu Instant tiklu gan lokāli, gan attālināti caur mākoņpakalpojumiem.

Aruba Instant un Microsoft Office 365

  • Unikāls funkciju kopums padara Aruba Instant par labāko, kad runa iet par Office 365! Dinamiska uz lomām balstīta pieeja un segmentācija, spēj piegādāt drošības līmeni, kādu Jūs gaidītu no industrijas vadošajiem risinājumiem:
  • AppRF nosaka, kad lietotājs sāk strādāt ar Office 365, Skype for Business un vairāk kā 2000 citām aplikācijām.
  • Heiristika nosaka kad ir startēti video vai balss zvani, lai uzlabotu pakalpojumu kvalitāti un lietotāju pieredzi.
  • ClientMatch™ tehnoloģija nodrošina, ka viesabonēšanas ierīces vienmēr savienojam ar labākajiem Wi-Fi AP, lai nodrošinātu lielisku veiktspēju un izvairītos no savienojumu pārtraukumiem.
  • Virtuālie kontrolieri iekš Aruba AP tiek nepārtraukti sinhronizēti, lai nodrošinātu savienojuma nepārtrauktību.

Lejupielādēt piedāvājumu