Hiper-vienkāršs. Hiper-mērogojams. Hiperkonverģēts.

Racionalizējiet savas IT funkcijas ar ātru, vienkārši un efektīvu hiperkonverģētu platformu. HPE SimpliVity apvieno Jūsu IT infrastruktūru un datu pakalpojumus vienā integrētā risinājumā par tradicionālo izmaksu vērtību! Iegūstiet VM vadību un mobilitāti, iebūvētu rezerves kopēšanu un DR, kā arī inovatīvu datu efektivitāti šajā godalgotā hiperkonverģētajā risinājumā. Pārveidojiet visu IT steku un saņemiet nozares pilnīgāko garantiju.

VM vadība, automatizācija un mobilitāte

Vienkāršojiet ikdienas operācijas ar VM centralizētu, uz politikām balstītu vadību savienotu ar spēcīgiem automatizācijas rīkiem un inteliģenci. Izmantojiet datu mobilitāti, kas padarīs Jūsu izstrādātāju un lietotāju komandas vēl produktīvākas.

Iebūvēta datu rezerves kopēšana un atjaunošana

Izslēdziet vajadzību pēc trešās puses datu aizsardzības iekārtām. HPE SimpliVity nodrošina elastīgu rezerves kopēšanu ar platjoslas replicēšanu, lai spētu Jums sniegt augstākos datu integritātes un pieejamības līmeņus.

Inovatīva datu efektivitāte

HPE SimpliVity iestrādātā datu efektivitāte uzlabo aplikāciju veiktspēju, atbrīvo vietu un akselerē attālinātu un lokālu rezerves kopēšanu un datu atjaunošanu. Vidējais datu efektivitātes uzlabojums ir 52:1!

HPE SimpliVity portfolio

HPE SimpliVity 380

Industrijas visaptverošākais hiperkonverģētais risinājums, kas ir tik jaudīgs, ka spēj darbināt dažus no pasaules efektīvākajiem un elastīgākajiem datu centriem. Tirgū pārdotākais risinājums ievērojami atvieglo IT, apvienojot infrastruktūru un uzlabotos datu pakalpojumus.

  ALSO kods Name Cena
2937329 HPE SimpliVity 380 Med Val Kit Pēc pieprasījuma Ielikt grozā
2937330 HPE OmniStack 8-14c 2P Medium SW Pēc pieprasījuma Ielikt grozā
2964834 HPE OmniStack 8-14c 2P Extra Small SW Pēc pieprasījuma Ielikt grozā
3299618 HPE OmniStack 8-14c 2P XL SW Pēc pieprasījuma Ielikt grozā
3299621 HPE SimpliVity 380 4000 EX L Kit Pēc pieprasījuma Ielikt grozā