LOGITECH MX
MASTER 3S

jūsu vajadzībām radīta augstas veiktspējas bezvadu pele

 • Izmantojiet MX Master 3S bezvadu datorpeli, lai strādātu uz jebkuras virsmas - pat uz stikla -, un uzlabotais 8000 DPI sensors nodrošina vienmērīgu darbību.
 • Savienojiet līdz 3 ierīcēm, izmantojot Bluetooth vai komplektā iekļauto Logi Bolt USB uztvērēju Windows, macOS, Chrome OS vai Linux.
 • MX Master 3S Bluetooth pele ir īpaši klusa, un tās klikšķināšanas troksnis ir līdz pat 90 % mazāks.
 • Ergonomisks dizains - strādājiet ērti ar precīzu peli, kas ir veidota dabiskākai plaukstas locītavas pozai un optimāli novietotām īkšķa vadības ierīcēm.
 • Magspeed ritināšana nodrošina ievērojamu ātrumu un precizitāti - par 90 % ātrāku, 87 % precīzāku un īpaši klusu darbību.
 • Bezvadu savienojums, izmantojot Bluetooth® Low Energy vai Logi Bolt uztvērēju.
 • Pielāgojiet pogas un optimizējiet darba plūsmu, izmantojot lietojumprogrammām pielāgotus profilus uzlabotajā Logi Options+.
 • Nevainojami strādājiet ar vairākiem datoriem vai klēpjdatoriem un pārsūtiet tekstu, attēlus un failus no Windows un macOS.

Sekošana uz jebkuras virsmas — tagad ar 8K DPI

Izmantojiet bezvadu datorpeli MX Master 3Si, lai strādātu ar uzlaboto 8000 DPI sensoru ar pielāgojamu jutību uz jebkuras virsmas — pat stikla.

Daudzām ierīcēm un daudzām operētājsistēmām

Savienojiet šo ērto peli ar līdz pat 3 ierīcēm, izmantojot Bluetooth vai iekļauto Logi Bolt USB uztvērēju operētājsistēmā Windows, macOS, Chrome OS vai Linux.

Klusu klikšķu ieviešana

Bluetooth pele MX Master 3S ievieš klusus klikšķus — piedāvā tādu pašu apmierinājuma sajūtu, bet ar par 90% mazāku klikšķu troksni.

Ergonomisks dizains

Šī precīzā pele ar dabiskākai plaukstas pozai veidotu siluetu un optimāli novietotām īkšķa vadības ierīcēm ir radīta ērtam darbam.

MagSpeed ritināšana

Datorpele ar ievērojamu ātrumu, precizitāti un gandrīz klusa — MagSpeed ritināšana ir par 90% ātrāka, par 87% precīzāka un īpaši klusa.

Bezvadu savienojamība

Drošs bezvadu savienojums, izmantojot Bluetooth® Low Energy vai Logi Bolt uztvērēju.

Jaunināta pielāgošanas programmatūra

Pielāgojiet pogas un optimizējiet savu darbplūsmu, izmantojot attiecīgos profilus uzlabotajā lietotnē Logi Options+.

FLOW starpdatoru vadība

Strādājiet bez problēmām vairākos galddatoros vai klēpjdatoros un pārsūtiet tekstu, attēlus un failus starp Windows un MacOS.

Logitech Zone Vibe 125

Izbaudiet iespaidīgu skaņu ar Logitech Zone Vibe 125 austiņām. Tā ir izstrādāta jūsu darba un spēļu veidam — pietiekami profesionāla birojam, pietiekami ikdienišķa lietošanai mājās, bez kompromisiem.

Vieglajām austiņām ir lielas skaļruņu galviņas, kas nodrošina spēcīgu skaņu, un sietauduma polsterējums, lai tās ērti piegultu ausīm. Pagriežot izslēdzamais mikrofons jebkurā laikā nodrošina tūlītēju privātumu, savukārt tā trokšņu slāpēšanas funkcija nodrošina skaidru dzirdamību. Iegūstiet kvalitatīvāku savienojumu līdz 30 m bezvadu diapazonā, kā arī USB uztvērēju.

Sadarbojieties ar kolēģiem videosapulcēs, pēc tam ieslīgstiet savās personīgajās vakara izklaidēs. Ilgs baterijas darbības laiks nodrošina, ka Zone Vibe 125 darbosies tikpat ilgi kā jūs.

Informācija par izstrādājumu:

 • Austiņas: 18,3 x 17 x 7,3 cm (7,21 x 6,68 x 2,87 collas)
 • Svars: 0,185 kg (0,44 mārciņas)
 • USB-A uztvērējs: 21,5 x 13.6 x 6 mm (0,85 x 0,54 x 0,24 collas)
 • USB-C adapteris: 25,2 x 16.5 x 9.5 mm (0,99 x 0,65 x 0,37 collas)
 • USB-A uz C uzlādes kabelis: 130 cm (4,27 pēdas)
 • Austiņu Bluetooth versija: 5.2
 • Uztvērēja Bluetooth versija: 5.0
 • Baterijas darbības laiks (sarunu laiks): 18 stundas (2)
 • Baterijas darbības laiks (klausīšanās laiks): 20 stundas (2)
 • Saderība: Darbojas ar Windows, Mac vai Chrome OS datoriem, izmantojot USB-C, USB-A, Bluetooth un Android Bluetooth ierīces (4).

(2) Baterijas kalpošanas ilgums var atšķirties atkarībā no lietotāja un no datora izmantošanas apstākļiem
(4) Bluetooth iespējotas ierīces, kuras atbalsta ārējās tastatūras

LOGITECH MX Mechanical

Logitech uzņēmums paplašināja savu Master sēriju ar divām jaunām mehāniskajām tastatūrām - pilna izmēra MX Mechanical un minimālistisko MX Mechanical Mini.

“Pastāv arvien lielāka programmētāju kopiena, kuri iemīlēja mehāniskās tastatūras, kad viņi pirmo reizi sāka spēlēt, un tagad vēlas izjust tādu pašu precizitāti un vadību savās profesionālajās galddatoru tastatūrās” - teica Tolya Polyanker, Logitech MX Series for Creativity and Productivity nodaļas vadītāja. “MX Mechanical apvieno labāko no abiem risinājumiem – Logitech ekspertu spēļu tastatūras pieredzi ar pieredzi, kas ir unikāla MX Master sērijai”.

MX Mechanical un MX Mechanical Mini piedāvā jaunākās paaudzes zema profila mehāniskos slēdžus. Tactile Quiet taustiņu slēdzis (brūns) padara to par Logitech klusāko mehānisko tastatūru ar unikālu mehāniskās rakstīšanas sajūtu. Tastatūrām ir divu krāsu taustiņu vāciņi optimālai perifērijas redzamībai. Inteliģentais apgaismojums, kas pieejams sešās opcijās, automātiski pielāgo spilgtumu apkārtējam apgaismojumam un izslēdzas, kad tas nav nepieciešams, nodrošinot efektīvu akumulatora patēriņu.