KĀ NODROŠINĀT VISLABĀKO PIEDĀVĀJUMU

AMD iekaro datu centrus visā pasaulē. Iemesls tam ir 2. paaudzes EPYC procesori, kam ir ne tikai papildu x86 kodoli, ātrāka atmiņa un PCIe savienojums, bet tie vienlaikus demonstrē milzīgu progresu serveru tehnoloģijās kopumā.

Uzzināt vairāk!

KAS AMD EPYC IR TIK ĪPAŠS?

AMD inovācijas. 7nm mikroshēmas arhitektūras procesori (CPU) ar līdz pat 64 kodoliem un līdz pat 32 miljardiem tranzistoru, 128 izmantojamas PCIe 4.0 joslas serveriem ar vienu procesoru (160 – divprocesoru serveriem), 8 atmiņas kanāli un uz AMD čipletu dizaina balstīta vienotas atmiņas arhitektūra. Nekas nelīdzinās AMD EPYC.

KĀDU IEGUVUMU TAS SNIEDZ DATU CENTRĀ?

No uzņēmuma, kas var lepoties ar 140 pasaules rekordiem procesoru jomā, Jūs sagaidāt kaut ko patiešām īpašu. EPYC neliks vilties.

Uzzināt vairāk!

AUGSTĀKĀ VEIKTSPĒJA

Enterprise aplikācijas, virtualizācijas un mākoņskaitļošanas vides, programmatūras definēta infrastruktūra, augstas veiktspējas skaitļošanas tehnoloģijas un datu analītikas aplikācijas – visās jomās EPYC vai nu gandrīz sasniedz, sasniedz, vai lielākoties ievērojami pārsniedz konkurentu procesoru veiktspējas rādītājus. Pierādījumi ir nepārprotami, tostarp arī cenas ziņā — par 24% lielāka veiktspēja, kas nodrošināta ar 73% mazākām izmaksām.*

NEPĀRSPĒJAMA ARHITEKTŪRA

AMD EPYC ievades/izvades (I/O) sistēma ir servera centrālais elements — tas ir pirmais solis, lai atdalītu skaitļošanu, atmiņu un datu glabāšanu serveros. Tagad AMD Infinity arhitektūra ir sadalīta divās plūsmās — astoņi elementi procesora kodoliem un viens ievades/izvades elements, kas atbalsta drošību un datu apmaiņu nodalīti no procesora.

KONCENTRĒTA AIZSARDZĪBA

AMD EPYC ietver iebūvētu drošību silīcija līmenī. Procesori spēj kriptogrāfiski izolēt līdz 509 virtuālajām mašīnām (VM) uz vienu serveri, izmantojot drošu startēšanu, drošu atmiņas šifrēšanu (SME) un droši šifrētu virtualizāciju (SEV).

Evidence of Greatness

IZCILĪBAS PIERĀDĪJUMS

AMD un Formula 1 komanda Mercedes-AMG Petronas nesen paziņoja par jaunu ilggadēju sadarbību, kas ietvers AMD EPYC serveru procesoru izmantošanu dažādu sacīkšu darba plūsmu optimizācijai.

“Inovācijas ir Formula 1 būtība, savos centienos uzlabot veiktspēju mēs vienmēr mēģinām pārspēt tehnoloģiskos ierobežojumus… mēs esam priecīgi, ka AMD ir mūsu partneris.”

- Toto Volfs [Toto Wolff], Formula 1 pārstāvētās Mercedes-AMG Petronas komandas vadītājs un izpilddirektors

Sazināties ar ALSO pārstāvi, lai apspriestu sava nākamā projekta prasības un vajadzības.

Sazināties

Pilnu HPE ProLiant serveru klāstu, kuru darbību nodrošina AMD EPYC procesori, skatiet šeit.

SKATĪT PRODUKTUS