2023.11.8 - Mārupe

ALSO un Acronis paraksta stratēģisku partnerību

1. jūlijā abi uzņēmumi ir uzsākuši jauna veida sadarbību un kopīgas iespējas nozīmīgai un straujai izaugsmei. Pateicoties šai partnerībai, ACRONIS un ALSO izmantos savu Eiropas mēroga pozīciju 22 valstīs, nodrošinot kanālam labāku pārskatu par tirgus iespējām, pieredzi un kopīgiem resursiem.

"Kiberdrošības un datu aizsardzības jomā tirgus pieprasījuma pamatā ir vienkāršošana un lielāka elastība," skaidro Deniss Kasinerio (Denis Cassinerio), Acronis globālās izplatīšanas vecākais direktors "Acronis risinājumi kopā ar ALSO tirgus iespējām un tehniskajām kompetencēm ir veidoti tā, lai nodrošinātu attiecīgus ieguvumus kanālam: uzlabotu drošību, optimizētu izmaksas un kopumā uzlabotu darbības pieredzi. Mūsu integrētais kiberaizsardzības portfelis ļauj tirdzniecības partneriem piedāvāt jaunākos drošības risinājumus. Viņi var paļauties uz vienkāršotu pieeju draudu identificēšanai, aizsardzībai, atklāšanai, atklāšanai, reaģēšanai un atveseļošanai no jebkādiem kiberdraudiem."

Acronis un ALSO ir apņēmušies nodrošināt kanālam vislabāko praktisko pieredzi un atbalstīt tehnisko kopienu, lai iegūtu maksimālo sertifikācijas līmeni, kā arī dalīties ar zināšanām un biznesa pieredzes stāstiem. Balstoties uz ALSO Cloud Marketplace, abi uzņēmumi palīdzēs labāk izmantot esošās prasmes, lai apmierinātu pieaugošās kiberdrošības tirgus vajadzības. Partneri var paļauties uz padziļinātu ALSO resursu sagatavošanu un vienkāršotu pieeju draudu identificēšanai, aizsardzībai, atklāšanai, reaģēšanai un atjaunošanai pēc jebkura kiberdrošības incidenta.

Artjoms Krūmiņš, ALSO CoC programmatūras un kiberdrošības grupas vadītājs, uzsver: "Ņemot vērā mūsu ilgtermiņa stratēģiju attīstīt katra unikālā lietotāja ienākumu gūšanu no kanāla, ALSO mākoņpakalpojumu tirgus ir labākā platforma tiem MSP, kas vēlas apmierināt visas savu klientu vajadzības. Izmantojot ALSO Cloud Marketplace kā mākoņpakalpojumu platformu un datu centru, viņi var bez piepūles izvietot, pārvaldīt un uzskaitīt pielāgotus risinājumus."

Lai iegūtu sīkāku informāciju par portfeli, sazinieties ar vietējo ALSO pārdošanas komandu.

Par ALSO:

ALSO Holding AG (Emmen/Šveice) ir viens no vadošajiem IKT nozares tehnoloģiju nodrošinātājiem, kas pašlaik darbojas 30 valstīs Eiropā un ar partneru starpniecību 144 valstīs visā pasaulē. Izmantojot mūsu interneta veikalu un mākoni, mēs piedāvājam aptuveni 120 000 potenciālo tālākpārdevēju piekļuvi produktiem un pakalpojumiem no vairāk nekā 700 ražotājiem vairāk nekā 1450 produktu kategorijās. Mākoņtehnoloģiju piedāvājums aptver gan IT kā pakalpojuma nodrošināšanu, gan digitālās platformas, piemēram, IoT, mākslīgo intelektu, virtualizāciju un kiberdrošību. Mūsu eksperti atbalsta kanālu partnerus hibrīd IT risinājumu izstrādē. Ievērojot aprites ekonomikas principus, uzņēmums piedāvā visus pakalpojumus, sākot no piegādes līdz atjaunošanai no viena piegādātāja. Lai iegūtu papildu informāciju, lūdzu, apmeklējiet : https://also.com .

Kontakti

Kontakti presei

Brigitte Van den Boogaard
085-2226677
Brigitte.vandenBoogaard@also.com