1. Atpakaļ

2022.25.5 - Mārupe

ALSO veiksmīgi aizvadījis CTV hibrīdā formātā

Uzņēmums ar prieku ziņo, ka, neraugoties uz sabiedrībā aizvien vairāk manāmo nogurumu no tiešsaistes sanāksmēm, šī gada izstādes Channel Trends+Visions (CTV) dalībnieku skaits bija aptuveni tikpat liels kā 2021. gadā. Vispirms ceturtdienas rītā notika starptautiskā sadaļa ar tiešraidēm no Varšavas, kur atbilstoši higiēnas un drošības koncepcijai uz vietas atradās 200 aicināto viesu, bet pēc tam CTV pēcpusdienas sesijās katra no 25 iesaistītajām ALSO valstīm vadīja virtuālas prezentācijas, diskusijas un vebinārus.

Divi no spilgtākajiem notikumiem bija Varšavā uz vietas notikušās paneļdiskusijas par galvenajiem CTV tematiem – XaaS (“jebkas kā pakalpojums”) un ilgtspēju. XaaS diskusijas dalībnieki pārliecinoši parādīja ne vien augsta līmeņa tehnisko kompetenci, bet arī savas plašās zināšanas par tirgu. Ilgtspējas paneļdiskusijā, kuru apmeklēja ļoti daudz starptautisku dalībnieku, kļuva acīmredzams, cik nozarē šis temats ir svarīgs, un jau ir tiek īstenoti konkrēti pasākumi dažādās jomās, sākot ar ražošanu un beidzot ar izsmeļošas informācijas nodrošināšanu tālākpārdevējiem un gala klientiem.

ALSO CTV ir pasākums, kurā varam parādīt, ka esam ne tikai tehnoloģiju nodrošinātājs, bet arī iniciators, forums un tīklu veidotājs. Temati sakrita ar nozares vēsmām, un gan partneri, gan arī mūsu darbinieki smēlās jaunu informāciju un idejas. Tagad ar nepacietību gaidām tās daudzās diskusijas, kurās ar saviem klientiem apspriedīsim šā pasākuma iedvesmotus jautājumus.

Arī tad, ja Jums nebija iespējas apmeklēt CTV, joprojām varat reģistrēties vietnē www.alsoctv.com. Platforma ir pieejama līdz 31. maijam, un tajā varat piekļūt visām svarīgākajām prezentācijām, ieskaitot izpilddirektora Gustavo Millera-Herta (Gustavo Möller-Hergt) centrālo uzrunu un abas paneļdiskusijas.

Kontakti

Kontakti presei

Giorgio Ascoli

giorgio.ascoli@also.com
Martina Ascoli

martina.ascoli@also.com
Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com