1. Atpakaļ

2022.10.1 - Mārupe

ALSO kiberdrošības portfeli papildina CrowdStrike

Jaunums ALSO Cloud Marketplace platformā: CrowdStrike pārvaldīto drošības pakalpojumu sniedzēja piedāvājumi

Mūsdienu uzņēmumiem rodas tādi sarežģīti izaicinājumi kā vispārējā datu un intelektuālā īpašuma aizsardzība. ALSO kiberdrošības digitālā platforma piedāvā daudzas lietojumprogrammas un pakalpojumus, kas atbalsta drošības speciālistus viņu darbā. Tagad tehnoloģiju nodrošinātājs ir uzņēmis savā tirdzniecības vietā kiberdrošības līderi CrowdStrike. Uz mākoņa bāzes veidotā CrowdStrike Falcon platforma piedāvā vienas programmas risinājumu, lai apturētu pārrāvumus, datu zādzības un kiberuzbrukumus, nemanāmi apvienojot cilvēkus, tehnoloģijas un procesus.

CrowdStrike pārvaldīto drošības pakalpojumu sniedzēja (Managed Security Service Provider – MSSP) partneru programma piedāvā gala iekārtu drošības risinājumu, kas nodrošina klientus ar augsta līmeņa aizsardzību, kā arī to ir viegli uzstādīt un pārvaldīt.

Jans Bogdanovičs (Jan Bogdanovich), ALSO Holding (SIX: ALSN) patēriņa biznesa nodaļas vecākais viceprezidents norāda: “CrowdStrike ir vērtīgs papildinājums mūsu kiberdrošības risinājumu portfolio. ALSO Cloud Marketplace platforma ir plaši pazīstama to uzņēmumu vidū, kas piedāvā nepieciešamos rīkus pakalpojumu nodrošinātājiem, lai uzraudzītu, izrakstītu rēķinus un pārvaldītu pakalpojumus vienā platformā. Esam pārliecināti, ka šis ir efektīvākais veids, kādā nodot un pārvaldīt to, ko piedāvā pārvaldīto drošības pakalpojumu sniedzēji (MSSP)."

Produkti pieejami ALSO Cloud Marketplace platformā visām ALSO valstīm.

ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emena, Šveice) ir viens no vadošajiem tehnoloģiju nodrošinātājiem IKT nozarē, kas pašreiz darbojas 27 Eiropas valstīs un 93 valstīs visā pasaulē PaaS partneru programmas ietvaros. ALSO ekosistēmā kopā ir aptuveni 110 000 potenciālu tālākpārdevēju, kuriem mēs piedāvājam aparatūras, programmatūras un IT pakalpojumus no vairāk nekā 700 piegādātājiem vairāk nekā 1340 produktu kategorijās. Saskaņā ar aprites ekonomikas principiem uzņēmums piedāvā visu veidu pakalpojumus no viena avota, sākot ar apgādi un beidzot ar renovāciju. Mūsu uzņēmējdarbības virzieni ir piegāde, risinājumi un pakalpojumi. Piegāde aptver dažādus darījumus saistībā ar aparatūru un programmatūru. Risinājumi palīdz klientiem izstrādāt un attīstīt pielāgotus IT risinājumus. Savukārt pakalpojumu jomā ietilpst par abonēšanas maksu pieejamie mākoņpakalpojumi, kā arī kiberdrošības, virtualizācijas un mākslīgā intelekta platformas. Lielākais akcionārs ir Droege Group (Diseldorfa, Vācija). Vairāk informācijas skatiet vietnē https://also.com.

Droege Group

Droege Group (dibināts 1988. gadā) ir neatkarīgs konsultāciju un investīciju uzņēmums ģimenes īpašumā. Uzņēmums ir specializējies pielāgotu restrukturizācijas programmu izstrādāšanā ar mērķi palielināt uzņēmumu vērtību. Droege Group apvieno ģimenes uzņēmuma struktūru un kapitāla spēku vienotā ģimenes pamatkapitāla uzņēmējdarbības modelī. Grupa veic sava kapitāla tiešas investīcijas meitas uzņēmumos un vidēja lieluma uzņēmumos, kas nonākuši „īpašā situācijā”. Ar vadmotīvu „sniegums – atbilstoši augstākajiem standartiem” (execution - following the rules of art) uzņēmums pirmklasīgi īsteno uz galarezultātu orientētu uzņēmuma attīstību. Droege Group investīciju stratēģija atbilst pašreizējām vadošajām attīstības tendencēm – zināšanas, savienojamība, profilakse, demogrāfija, specializēšanās, nākotnes darbs, iepirkšanās 4.0. Uzņēmuma rīcību nosaka tiekšanās uz augstu kvalitāti, inovācijām un ātrumu. Droege Group darbojas 30 valstīs un ir sekmīgi nostiprinājis savas pozīcijas gan vietējā, gan starptautiskajā tirgū. Plašāka informācija ir pieejama vietnē: https://droege-group.com.

Kontakti

Kontakti presei

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com