Microsoft Office 365 sevī ietver daudz efektīvus darba rīkus, bet vai zinājāt, ka visaptveroša datu rezerves kopēšana tajos nav ietverta?

60% no svarīgākajiem tiešsaistes datiem tiek glabāti Office dokumentos un 75% no tiem NETIEK nodrošināta rezerves kopēšana.

Tas nozīmē, ka ļoti liela daļa klientu ir pakļauti augstam ievainojamības riskam. Daudzi no klientiem to nezin un Jums ir lieliska iespēja to viņiem izstāstīt un pievienot klāt savam piedāvājuma portfelim.

Ar Veeam backup for Microsoft Office 365 jūsu klienti var novērst piekļuves un kontroles zaudēšanas riskus pār saviem Office 365 datiem, ieskaitot Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive for Business un Microsoft Teams. Iemāciet klientiem kā:

  • Aizsargāt savus Office 365 datus no nejaušas izdzēšanas, drošības draudiem, novērst nepilnības datu saglabāšanas politikās
  • Ātri atjaunot individuālo Office 365 e-pastu, failus un vietnes ar nozares vadošo risinājumu
  • Sasniegt visas nepiecišamās juridiskās atbilstības prasības ar efektīvu eDiscovery rīku no Office 365

Novērsiet Office 365 datu pieejamības un kontroles risku ar Veeam un ALSO Latvia, lai būtu pārliecināti, ka Jūsu dati vienmēr ir aizsargāti un pieejami.

Jaunais Veeam Backup for Microsoft Office 365 v4 dod iespēju glabāt jūsu Office 365 datus rentablā objektorientētā datu glabātuvē, ieskaitot tādas datu glabāšanas sistēmas kā AWS S3, Azure Blob, IBM Cloud un S3, kas dod jums sekojošas priekšrocības:

  • Samazināt izmaksas ar objektorientētu glabāšanu.
  • Izmantot neierobežotas mērogojamības iespējas.
  • Vienkāršot izvietošanu publiskajā mākonī.

Uzzināt vairāk

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Nilu Gurski .