Patriot ALSO sortimentā!

Patriot ir viens no industrijā pieredzējušākajiem un vadošajiem augstas veiktspējas operatīvo atmiņu un SSD ražotājiem pasaulē, kas nesen saviem lietotājiem sācis piedāvāt arī pavisam jaunu produktu - spēļu aksesuārus – klaviatūras, peles un austiņas. Kompānija dibināta 1985.gadā un tās galvenais birojs atrodas Frīmontā, Kalifornijā, ASV, kur atrodas arī viens no diviem Izpētes un attīstības (R&D) centriem. Patriot sev par mērķi ir uzstādījis izstrādāt inovatīvus atmiņu un datu glabāšanas produktus, par prioritāti sev nosakot klientu apmierinātību un labāko cenas/kvalitātes rādītāju nodrošināšanu. Patriot produkti ir kļuvuši plaši pazīstami visā pasaulē, pateicoties augstajiem veiktspējas, uzticamības un inovācijas rādītājiem. Patriot pārstāvniecības ofisi atrodas Eiropā, Āzijā, Ziemeļamerikā. Patriot produkti tiek tirgoti distribūcijas kanālos Eiropā, Ziemeļamerikā, Āzijā, Tuvajos Austrumos, Āfrikā un Latīņamerikā.

Patriot produktu klāstu veido 4 pamatgrupas:

  • Regulārās (“Signature Line” jeb “SL”) un virstaktēšanas (“Viper”) operatīvās atmiņas personālajiem datoriem. Regulāro atmiņu segmentā Patriot piedāvā DDR2, DDR3 un DDR4 atmiņas, saviem lietotājiem piedāvājot manuāli testētu atmiņu savienojumā ar vienu no labākajām cenām tirgū. Virstaktēšanas operatīvo atmiņu segmentā Patriot spēj piedāvāt līdz pat 4400 MHz ātras atmiņas, kas Patriot noliek šī segmenta līderu plauktā. Patriot par savu augstas veiktspējas atmiņu pamat klientiem ir noteikusi ambiciozākos virstaktētājus, taču tajā pat laikā ar savu salīdzinoši nelielo produkta cenu tā atbalsta tos datorspēļu cienītājus, kuriem budžets mēdz būt ierobežots. Lieki teikt, ka pirms laišanas tirdzniecībā, arī katra virstaktēšanas moduļa darbība tiek manuāli pārbaudīta.
  • SSD diski – “Burst” 2.5’, “Scorch” M.2 PCIe un ārējie “EVLVR” Thunderbolt 3.0 diski. SSD disku segments ražotājam ir otrs jaunākais aiz spēlēm paredzētajām perifērijas ierīcēm. 2.5 collu segmentā Patriot var lepoties ar augstas kvalitātes 2D/3D TLC diskiem, saviem lietotājiem piedāvājot datu glabāšanas apjomu no 120 līdz 960 GB pie datu rakstīšanas/lasīšanas ātrumiem 550/540 MB/s. Tuvākā kvartāla laikā Patriot laidīs klajā jaunu 2.5 collu produktu, kas ļaus klientiem saglabāt līdz pat 2TB datu, kā arī piedāvās 100K IOPS 4K Random lasīšanas/rakstīšanas ātrumus. M.2 PCIe segmentā pašreiz pieejamais produkts, “Scorch”, saviem lietotājiem piedāvā iespēju saglabāt datus apjomā līdz 512GB, taču pavisam drīz klajā nāks M.2 PCIe produkts, “VPR100”, ar apjomu līdz pat 2TB un datu lasīšanas/rakstīšanas ātrumu virs 3GB/s. Ņemot vērā Patriot specializēšanos uz “Gaming” segmentu, svarīgi atzīmēt, ka jaunie M.2 produkti būs pieejami gan regulārajā iepakojumā, gan ar RGB apgaismojumu, ko noteikti novērtēs spēlētāji-entuziasti
  • “Viper Gaming” aksesuāri – RGB un LED klaviatūras; optiskās un lāzerpeles, ka arī spēlēm paredzētās austiņas. Katram no trim produktiem Patriot ir izstrādājis pa trim modeļiem, tādējādi sadalot savu produktu līniju trīs līmeņos: iesācēju (Novice), vidējais (Intermediate) un entuziastu (Expert). Šāds sadalījums nodrošina produktu līniju pārredzamību un attiecīgi manāmi atvieglo lietotāja lēmuma pieņemšanu. Cenas ziņā Patriot “Viper Gaming” produkti pārstāv “mid-range” diapazonu. Aksesuāru funkcijas lietotājs pārvalda, lietojot Patriot Viper programmatūru, kā arī, ja lietotājam ir tāda nepieciešamība, RGB apgaismojuma efektus var pārvaldīt centralizēti, izmantojot mātesplašu ražotāju programmas, piemēram, “Asus Sync”, “MSI Mystic” un “Gigabyte RGB Fusion”.
  • Flash produkti – MicroSD / SD un USB atmiņas. MicroSD segmentā Patriot piedāvā produktus ar V30 (4K UHD video ieraksti), V10 (full HD) video klašu atbalstu, kā arī A1 -mobilo aplikāciju uzstādīšanas un glabāšanas funkciju. USB atmiņu klāsts ir ļoti plašs, taču populārākie produkti, kurus Patriot izceļ, ir sekojoši: Viper2 (rakstīšanas/lasīšanas ātrums 400/300 MB/s, atmiņas apjoms līdz 512GB); Trinity (trīs dažādu savienojumu atbalsts – Micro B, Type A un Type C), kā arī low-profile USB, zem nosaukuma “QT” (rakstīšanas/lasīšanas ātrums 120/80 MB/s un atmiņas apjoms līdz 128GB).