3Dconnexion 3D peles nodrošina dabisku un intuitīvu 3D modeļu un vides kontroli, kas nav pieejama ar tradicionālo peli un tastatūru. Izmantojot 3D peli, dizaina inženieri un 3D entuziasti spēj strādāt tā, it kā viņi turētu digitālo modeli vai kameru rokā. 3D peles, kas paredzētas lietošanai kopā ar standarta peli, paātrina veiktspēju, jo lietotājiem vairs nav nepieciešams pakāpeniski pozicionēt modeļus. Izmantojot 3D peles kontrollera vāciņu, modeļus var vienlaicīgi panoramēt, tuvināt un pagriezt, kamēr standarta pele tiek izmantota atlases, izveides un rediģēšanas uzdevumiem.

3Dconnexion SpaceMouse

Pateicoties intuitīvajam 6-pakāpju 6DoF sensoram un pielāgojamām pogām, ar SpaceMouse veic navigāciju un pozicionē savus 3D modeļus ar visaugstāko precizitāti, viecot vismazāko piepūli.

CAD lietotāja ideālā 3D pele:

  • SpaceMouse Enterprise: izstrādāts, lai sasniegtu augstākos inženiertehniskos rādītājus. Pilnizmēra dizains, mīksts pārklājums, 31 programmējamas pogas un LCD displejs.
  • SpaceMouse Pro: inženierijas standarts. Pilnizmēra dizains, mīksts pārklājums un 15 programmējamas pogas. Pieejama arī kā bezvadu ierīce.
  • Wireless SpaceMouse Wireless: uzlabota 3D navigācija jebkurā vietā. Kompakts dizains ar divām programmējamām pogām un akumulatora darbības laiku līdz vienam mēnesim. Pievienojiet, izmantojot universālo uztvērēju vai USB kabeli. Komplektā iekļauta somiņa.
  • SpaceMouse Compact: paredzēts 3D navigācijai. Kompakts dizains ar divām programmējamām pogām.

3Dconnexion – CadMouse

Izmantojot CadMouse, lietotāji saņem īpašas CAD speciālistiem paredzētas funkcijas, tostarp vidējā peles poga, izcila ergonomika, lai novērstu sāpes un nogurumu garo sesiju laikā, Smart Mouse Wheel ar QuickZoom funkcijām un vairāk. Šī pele ir viss, kas nepieciešams CAD lietotājiem, lai sasniegtu izcilības virsotnes.

  • CadMouse Pro Wireless: Ergonomiska pilnizmēra dizaina bezvadu pele ar augstas izšķirtspējas optisko sensoru ar 7.200 dpi un līdz pat trīs mēnešiem ilgu akumulatora darbības laiku. Savienojiet, izmantojot Bluetooth, universālo uztvērēju vai USB kabeli. 3 gadu ierobežota aparatūras garantija.
  • CadMouse Pro bezvadu pele kreiļiem: Ergonomisks pilnizmēra dizaina risinājums CAD lietotājiem, kuri dod priekšroku kreisās puses pelei. Savienojiet, izmantojot Bluetooth, universālo uztvērēju vai USB kabeli. 3 gadu ierobežota aparatūras garantija.
  • CadMouse: pilna izmēra pele ar vadu un augstas precizitātes lāzera sensoru ar 8.200 dpi un CAD specifiskām funkcijām, kas nodrošina ērtu un efektīvu darba plūsmu.
  • Wireless CadMouse Wireless: Kompakta bezvadu pele ar augstas precizitātes optisko sensoru, ar akumulatora darbības laiku līdz diviem mēnešiem. Savienojiet, izmantojot Bluetooth, universālo uztvērēju vai USB kabeli.

  ALSO kods Name Cena
2576304 3DCONNEXION SpaceMouse Enterprise Pēc pieprasījuma Ielikt grozā
1735314 3DCONNEXION SpaceMouse Pro USB optical Pēc pieprasījuma Ielikt grozā
3392089 3DC SpaceMouse Pro Wireless+Case Pēc pieprasījuma Ielikt grozā
2984763 3DCONNEXION SpaceMouse Compact Pēc pieprasījuma Ielikt grozā
3447166 3DC CadMouse Pro Wireless Pēc pieprasījuma Ielikt grozā
2364613 3DCONNEXION CadMouse Pēc pieprasījuma Ielikt grozā
2902417 3DCONNEXION CadMouse Wireless CMW Pēc pieprasījuma Ielikt grozā