Ar prieku paziņojam, ka 21. aprīlī Office 365 kļuvis par Microsoft 365, lai palīdzētu jums maksimāli izmantot laiku, sadarboties un aizsargāt tos, ko mīlat, kā arī attīstīties un augt.

Office 365 evolūcija par Microsoft 365 balstīta uz jaunu mākslīgā intelekta pieredzi Office produktos, kā arī bagātu saturu, veidnes un mākoņu darbinātu pieredzi, lai dotu jums iespēju kļūt par labāku rakstnieku, prezentētāju, dizaineru, savu finanšu pārvaldnieku un palielinātu sadarbību ar citiem cilvēkiem. Šī pieredze tiek sākta jau šodien un tuvāko mēnešu laikā sasniegs vairāk nekā 38 miljonus Office 365 abonentu.

Turklāt mēs esam atklājuši divus jaunus Microsoft 365 risinājumus, kas tuvākajos mēnešos parādīsies priekšskatījumā - jaunu Microsoft Family Safety lietotni, kas paredzēta, lai jūsu ģimene būtu drošībā visā digitālajā un fiziskajā pasaulē, kā arī jaunas Microsoft Teams funkcijas, kas jūs tuvina draugiem un ģimenes locekļiem, lai sadarbotos lietās, kas jums ir vissvarīgākās. Lasiet vairāk Yusuf Mehdi (CVP Modern Life, Search & Devices) emuāra ziņojumā .

Visbeidzot, jaunais Microsoft Edge pārlūks sper vēl vienu soli uz priekšu ar jaunām funkcijām, lai aizsargātu jūs tīmeklī ar Password Monitor un vienkāršotu izpēti ar kolekcijām. Uzziniet vairāk par visām jaunajām Edge funkcijām šeit .

Vecais nosaukumsJaunais nosaukums
Office 365 Consumer SKU (Home and Personal) Microsoft 365 (Family and Personal)
Office 365 Business Premium Microsoft 365 Business Standard

NB! Office 365 Consumer SKU un Office 2019 (Home & Student / Home & Business) tiek pārtraukts un tā vietā iepazīstinam ar jauno Microsoft 365 sēriju, ar jauno Office 2019 iepakojumu (P6 iepakojums).

Ja jums rodas kādi jautājumu, lūdzu sazinieties ar Microsoft produktu menedžeri Ģirtu Liepiņu vai Edgaru Lāci .