IPS monitori

Jaudīgie LG IPS monitori papildina spilgto un izteiksmīgo LED tehnoloģiju. Šīs divas vēsturiskās tehnoloģijas — LED un IPS — garantē augstu attēla kvalitāti un precīzu skatu no visplatākajiem skata leņķiem.

Monitori ofisam

Izveidojiet vizuālu savienojumu ar LG galddatoru displejiem. Neatkarīgi no lietojuma - sākot no platekrāna uzņēmējdarbības displejiem biroja vajadzībām līdz mūsu uzlabotajiem izcilas energotaupības un LED izgaismotiem monitoriem izglītības un finanšu iestādēm - mūsu monitori ofisam ir pielāgoti jūsu vides unikālajām prasībām.

4K monitori

Pateicoties pārsteidzošajai 4K monitoru izšķirtspējai ar izcilu dzidrumu un detaļām, LG Digital Cinema 4K un UHD 4K monitori piedāvā iegremdējošu skatīšanos, dabiskus attēlus, bagātīgāku, plašāku krāsu diapazonu, augstas kvalitātes skaņu un citas priekšrocības.

Monitori spēlēm

Pievienojiet izcilu ieroci savam spēļu arsenālam. LG modernie monitori spēlēm sevī ietver tādas funkcijas kā modernā AMD FreeSync™ tehnoloģija, zibenīgi ātrs reaģēšanas laiks, vairāku spēlētāju režīmi, pārsteidzošas krāsas un skaidra redzamība no jebkura leņķa