LG Digital Signage displeji ir standartizēti un speciāli optimizēti, lai pielāgotos dažādu tirgu daudzveidīgajām vajadzībām. No vienkāršiem ekrāniem, līdz pat video sienai, kas piegādā neticami artistisku, multisensoru pieredzi saviem skatītājiem. Ārkārtīga gaismas un toņu redzamība un uzticama veiktspēja ir perfekts risinājums āra displejiem, vienalga vai tā būtu vizuāli grafiska reklāma vai informācijas atspoguļošana. LG Signange displeji ir īpaši radīti, lai pilnībā atbilstu komerciālajām vajadzībām!

LG 55SE3DD-B un LG 49SE3DD-B

Plāns rāmis, izcils dziļums un ideāls izskats! Jebkurā pozīcijā.

Labi organizēti kabeļu termināļi ļauj optimizēt pieejamo vietu.

Ar USB pieslēgumu atskaņojiet jebkuru saturu bez servera pieslēguma.

Speciāls pārklājums cīnās ar putekļiem un mitrumu Jūsu vietā.

Wi-Fi atbalsts.

LG 49SM5KE-B

Ar Quad Core SoC (System -on- Chip) veic vairākus uzdevumus vienlaicīgi. Atskaņo un pārvaldi savu mūziku un video, veido atskaņošanas sarakstus un daudz vairāk bez atsevišķa PC! IP video protokolu un UDP Multicast atbalsts. Ar unikālo Wi-Fi atbalsta funkciju, dalies ar ekrāna saturu starp vairākām ierīcēm vienlaicīgi.

LG 65SM5KD-B

PBP (Picture-By-Picture) / PIP (Picture – In - Picture) režīms ļauj izvēlēties dažādus izklājumus vairākām digitālajām ierīcēm.

Ar integrēto CMS (Contents Management System) maini saturu, pārbaudi savu grafiku, izmanto grupu vadības funkciju un veic citus darbus bez atsevišķa datora.

Ar daudzveidīgo saskarni pieslēdz vairāk kā vienu iekārtu.

LG 55SM5KE-B

SM5KE sērija piedāvā dinamisku saturu ar skaidru, kvalitatīvu bildi. Tādejādi paaugstinot reklāmas efektivitāti un palīdzot radīt pieprasījumu pēc Jūsu zīmola un produktiem. LG webOS 4.0 Smart Platform ir ne tikai speciāli izstrādāta, lai palīdzētu Jums izstrādāt un lietot vairākas aplikācijas, bet arī tās lietotāja saskarne ir izcili intuitīva.