Lenovo ThinkSmart Hub 500 - gudrākais veids kā sadarboties!

Stādam priekšā ThinkSmart Hub 500! Viegli uzstādāma un lietojama viss-vienā Skype Room sistēmas ierīce ir atslēgas faktors efektīvām sapulcēm. Uzsāc sanāksmi laicīgi ar viena pirksta pieskārienu. Dzirdi skaļi un skaidri kas visiem sakāms un saredzi atšķirību produktivitātes izteiksmē.

Laiks ir nauda!

Sapulces ir pietiekami laikietilpīgas arī bez tehnoloģiskām aizķeršanām. Vidēji, sapulces tiek aizkavētas līdz pat 10 minūtēm mēģinot pareizi nokonfigurēt dažādas ierīces. Ar Lenovo ThinkSmart HUB 500 ir viegli izvairīties no šīm aizķeršanām. Tā kā audio un video jau ir pieslēgts, Jums atliek tikai nospiest vienu pogu un uzsākt sadarbību!

Labākais veids kā komandām strādāt kopā

Galvenā ThinkSmart Hub 500 iezīme ir tā unikālais uz 360 ° rotējošais displejs, ar kuru var strādāt jebkurš komandas dalībnieks. 3 krāsu LED displejs uzrādīs zvana statusu Jūsu ērtībai.

Vienkāršo sapulces visā pasaulē

Vienalga vai esat sapulces iniciators vai viesis, ThinkSmart Hub 500 padarīs Jūsu dzīvi vienkāršāku. Izstrādāts mazām līdz vidēji lielām konferenču telpā un pieejams vairāk kā 180 valstīs, tādejādi nodrošinot visiem Jūsu darbiniekiem pieeju tā resursiem, vienalga kurp Jūsu bizness tos aizved.

Uzlabota drošība un vadības funkcijas

Kamēr Windows 10 IoT Enterprise nodrošina Enterprise līmeņa aizsardzību, Intel vPro nodrošina attālinātu ierīču atbalstu un Skype Rooms Systems aplikācijai ir universālā bloķēšanas sistēma. Papildus tam inovatīvā kabeļu pārvaldības sistēma nodrošina fizisko portu drošību un pasargā no nejaušas kabeļu atvienošanas.

Gribi izmēģināt ThinkSmart Hub 500 darbībā? Piesakies demo produktam rakstot uz Kristine.Baranovska@also.com