T sērijas ultra portatīvie klēpjdatori ir pilnvērtības skaitļošanas ierīces mūsdienu daudzpusīgajiem profesionāļiem. Pietiekami plāni, lai ņemtu līdzi jebkur kurp dzīve Jūs aizved. Pietiekami jaudīgi, lai paveikti jebkuru uzdevumu, kuru Jums nepieciešams atrisināt.

Lenovo T590

Neparasta audio-vizuālā pieredze:

500nit UHD IPS HDR displejs ar Dolby® Vision™ un Dolby® Audio™ Premium skaļruņiem padara satura radīšanu un lietošanu unikālu. Divu masīvu attālinātie trokšņu slāpēšanas mikrofoni ir ideāli piemēroti VoIP zvaniem un tiešsaistes sanāksmēm.

Robusta drošība:

ThinkShield drošības risinājumu komplekts piedāvā visaptverošu drošību. dTPM 2.0 mikroshēma un skarienjūtīgs pirkstu nospiedumu lasītājs ir tikai dažas no tās funkcijām. Drošības risinājums ietver arī ThinkShutter kameras vāku inovatīvam hibrīda HD un IR kameras objektīvam.

Lenovo T490s

Uzlabots dizains un veiktspēja: Ar par 11% plānāku rāmi ThinkPad T490s piedāvā vēl lielāku ekrāna vietu. Pieejams divās krāsās - melnā vai sudraba; sudraba versijai ir pievilcīgs CNC alumīnija A vāks. Klēpjdatora veiktspēja iet roku rokā ar tā izskatu – tas ir aprīkots ar jaunākās paaudzes Intel® procesoriem, Optane ™ hibrīda SSD disku, PCIe SSD un DDR4 atmiņu, kas ļauj bez problēmām strādāt ar intensīviem uzdevumiem.

Lenovo T490

Testēts cīņai, būvēts ikdienai

Tāpat kā visi ThinkPad T490 klēpjdatori, tiek pārbaudīts atbilstoši 12 militārajām prasībām un iziet vairāk nekā 200 kvalitātes pārbaudes, lai nodrošinātu, ka tas darbojas ārkārtējos apstākļos. No Arktikas līdz tuksneša putekļu vētrām, no nulles gravitācijas līdz apliešanai un kritieniem, jūs varat uzticēties šim klēpjdatoram, lai rīkotos neatkarīgi no tā, ko dzīve jums piespēlē.

No 0 līdz 80% 60 minūtēs

T490 nodrošina līdz pat 16,1 stundu akumulatora darbības laiku. Ja akumulators sāk izlādēties Rapid Charge tehnoloģija nodrošina 80% jaudu tikai stundas laikā. Līdz ar to 60 minūšu pusdienu pārtraukums vai darbs ar vadu var viegli palielināt akumulatoru līdz vairāk nekā 12 stundām.