Vienmēr izvēlieties HP oriģinālos izejmateriālus

Nodrošiniet ikvienai izdrukai augstāko kvalitāti

Pierādīts, ka HP oriģinālie materiāli ir uzticamāki nekā neoriģinālie aizstājēji. Lētas tintes un tonera kasetnes var mazināt printera veiktspēju, un rezultātā var tikt iegūtas izdrukas, kas ir blāvas, ar svītrām un traipiem. Nesalīdzināmas kvalitātes profesionālas izdrukas var panākt tikai ar oriģinālajiem HP materiāliem.

 • Iespaidīgas izdrukas - HP oriģinālie drukāšanas materiāli vienmēr nodrošina iespaidīgu, nemainīgu drukas kvalitāti un bezkompromisa veiktspēju.
 • Izcila kvalitāte - Darbs pie oriģinālo HP tintes un tonera kasetņu pilnīgošanas ir turpinājies vairāk nekā 20 gadus, un tas ir ļāvis iegūt visaugstākās kvalitātes izdrukas.
 • Vairāk par to pašu naudu - Iegūstiet vairāk ar HP oriģinālajiem materiāliem nekā ar neoriģinālajiem papildinājuma materiāliem.

Aizsardzība pret viltojumiem

Kaut arī kasetne ārēji ne ar ko neatšķiras no HP oriģinālās drukas kasetnes, jūs varat maldīgi iegādāties viltojumu. HP sarežģīti veidotās drošības uzlīmes ļauj atšķirt īsto kasetni no viltojuma.

Kādas pazīmes ir viltotai drukas kasetnei?

Viltojumi izskata ziņā ir līdzīgi HP. Viltojumi darbojas līdzīgi HP. Viltojumi tiek nelikumīgi pārdoti labticīgiem klientiem kā HP izstrādājumi. Tomēr ar nožēlu nākas konstatēt, ka pat vislabākais drukas kasetnes viltojums radīs problēmas gan jums, gan jūsu HP printerim. Tas izskaidrojams ar to, ka nav iespējams izgatavot viltojumu, kura kvalitāte un veiktspēja būtu līdzvērtīga autentiskai HP drukas kasetnei.

Pasargājiet sevi no drukas kasetņu viltojumiem!

 • Pārbaudiet drošības uzlīmi - Visām oriģinālajām HP tonera kasetņu kastēm ir HP drošības uzlīme, kura izvietota uz kastes virs noplēšamās sloksnes.
 • Aplūkojiet iepakojumu - Oriģinālajām HP tintes kasetņu kastēm un iepakojumam izmantotajiem materiāliem vienmēr ir nemainīgi augsta kvalitāte. HP apzināti nepieļaus izstrādājumu pārdošanu bojātā vai sliktas kvalitātes iepakojumā. Nestandarta iepakojums un iepakojums, kas izskatās it kā būtu atvērts, liecina, ka drukas kasetne var būt ir viltojums. HP nepārdod kasetnes bez iepakojuma.
 • Atverot iepakojumu, pārbaudiet drukas kasetni - Oriģinālās HP drukas kasetnes vienmēr tiek piegādātas nelietotas. Drukas kasetnei nedrīkst būt bojājumi, uz korpusa nedrīkst būt nekādu tintes noplūdes vai tonera pulvera palieku, nekādu skrāpējumu vai citu pazīmju uz pašas drukas kasetnes, kas liecinātu par to, ka tā iepriekš ir lietota. Visām noņemamajām starplikām jābūt nenoplēstām un tām ir jābūt identiskām kā autentiskiem HP izstrādājumiem.
 • Iepērcieties tikai pie uzticamiem tālākpārdevējiem un mazumtirgotājiem - HP pārdod drukāšanas piederumus, izmantojot autorizētus tirdzniecības kanālus. Lai izvairītos no viltojumiem, jums jāatturas no iesaistīšanās aizdomīgas pārdošanas darījumos.
 • Izmantojiet autentifikācijas programmatūru - HP bezmaksas autentifikācijas programmatūra pārbauda, vai jūsu drukas ierīcēs uzstādītās kasetnes ir autentiskas.

Kā paziņot HP par aizdomām?

Saglabājiet drukas kasetni, tās iepakojumu un visus dokumentus, kas saistīti ar iegādāto izstrādājumu, piemēram, rēķinus, piedāvājuma vēstules utml.

Kad iesniedzat ziņojumu, norādiet tālāk minēto informāciju:

 • Kāpēc domājat, ka izstrādājums ir aizdomīgs?
 • Kāds uzņēmumu, kurš jums to piedāvāja?
 • Jūsu kontaktinformācija (nav jānorāda obligāti).
 • Ja tas ir iespējams, lūdzu, ziņojumā HP iekļaujiet skaidrus digitālos fotoattēlus (katra attēla lielums apmēram 500 KB, fotografējiet ar izslēgtu zibspuldzi) no visām sešām tintes kasetnes kastes pusēm, kā arī drošības uzlīmes (ja tāda ir) tuvplāna attēlu un pašas tintes kasetnes attēlu.

Lai ziņotu par aizdomīgām piegādēm, izmantojot tīmekli, noklikšķiniet šeit: ACF tiešsaistes forma ziņošanai . Šī metode ļauj ziņot par aizdomām anonīmi.

Iegūstiet brīnišķīgas izdrukas. Drukājiet atbildīgi!

HP rūpējas par ilgtspējīgāku drukāšanu, sākot no otrreizējās pārstrādes iniciatīvām visā pasaulē un beidzot ar īpaši konstruētām kasetnēm, kas ir ražotas no pārstrādātiem materiāliem un nodrošina visefektīvāko veiktspēju.

Kādēļ piedalīties?

 • Bez maksas — materiālu atgriešanu pilnībā apmaksā korporācija HP.
 • Tas ir vienkārši — visi otrreizējai pārstrādei nepieciešamie resursi ir pieejamu tiešsaistē.
 • Atbildība pret apkārtējo vidi — neviena programmas HP Planet Partners ietvaros atdotā oriģinālā HP kasetne nekad netiek nosūtīta uz izgāztuvi, un HP nekad neuzpilda vai nepārdod kasetnes atkārtoti.

HP materiālu otrreizējā pārstrāde >>>