1. Atpakaļ

Piedāvā e-Datoru jeb pilnvērtīgu IT darbavietu kā pakalpojumu!

Ārpakalpojumu izmantošana ir viena no mūsdienu biznesa raksturīgākajām tendencēm, kas nodrošina ne tikai resursu efektīvāku izmantošanu, bet arī padara elastīgākus un pieejamākus dažādus biznesa procesus.

Pēdējā laikā arī Latvijā starptautiskajos un korporatīvajos uzņēmumos aizvien populārāks kļūst IT darbavietas ārpakalpojums. Tikai 2018. gadā vien ALSO kopā ar partneriem piedalījās 13 tenderos. Šajos darījumos līgumi pārsvarā tiek slēgti uz trim gadiem un paredz sniegt pilnvērtīgu IT darbavietas ārpakalpojumu, kas ļauj uzņēmumiem precīzi prognozēt un elastīgi pārvaldīt ikkatras darbavietas IT izmaksas.

ALSO mērķis ir piedāvāt šo pakalpojumu arī vidējā un mazā biznesa uzņēmumiem, kuriem ierobežotu finanšu līdzekļu situācijā ir īpaši svarīgi spēt operatīvi pielāgoties mainīgajiem biznesa apstākļiem.

ALSO Latvija sadarbībā ar vairākiem partneriem piedāvā šādu risinājumu ar pakalpojumu e-Dators!

Pakalpojums e-Dators tiek piedāvāts partneriem divos dažādos veidos.

  • Partneri, kuru bizness saistīts ar datortehnikas apkalpošanu, no ALSO Latvia nomā tikai datortehniku un programmatūru, par ko veic ikmēneša maksājumus. Pārējo pakalpojumu paketi, kas katram biznesa klientam nepieciešama individuāli, pievieno partneris pats.
  • Partneri, kuri nevēlas nodarboties ar datortehnikas apkalpošanu, piedāvā klientiem pilnu ALSO nodrošinātu standarta risinājumu kā pakalpojumu, kurā ietilpst
    • Datortehnika (dators un perifērijas ierīces);
    • Ofisa programmatūra (Windows 10 Pro, MS Office 365 Business Premium, Nexetic Backup);
    • Datortehnikas apkalpošana – attālināta un uz vietas (pakalpojumu pagaidām piedāvājam tikai Rīgā un Rīgas rajonā).

Ņemot vērā klientu vēlmes, ALSO piedāvā arī īpaši pretimnākošu risinājumu, kā minimālo nomas periodu nosakot trīs mēnešus.

Lai veicinātu šī pakalpojuma popularitāti, ALSO kopā ar partneriem un ražotājiem 2019. gadā plāno mārketinga akcijas dažādos reklāmas kanālos, novirzot potenciālos klientus pie partneriem, kas ir kompetenti piedāvāt šo pakalpojumu. Piemēru var aplūkot vietnē https://www.e-dators.lv

Lai nodrošinātu e-Dators pakalpojuma veiksmīgu izplatīšanu visā Latvijas teritorijā, meklējam sadarbības partnerus, kas vēlētos specializēties e-Dators pakalpojuma tirdzniecībā.

Gaidīsim pieteikumus uz e-pastu: LV-NH@also.com

Varat vērsties arī pie sava ALSO klientu menedžera.

Precīzāku informāciju saņemsiet pēc pieteikšanās.

Jūsu partneris ALSO Latvia