1. Atpakaļ

2018.18.10 - Mārupe

ALSO papildina Cloud Marketplace ar Dropsuite Office 365 dublējumkopēšanu

ALSO partnerībā ar Dropsuite uzlabo savu dublējumkopēšanas piedāvājumu, papildinot Cloud Marketplace ar Office 365 dublējumkopēšanu

ALSO apvieno spēkus ar Dropsuite Limited, vadošo datu mākoņa dublējumkopēšanas platformu uzņēmumiem, lai nodrošinātu tās produktus un risinājumus ALSO kanāla partneriem un viņu galalietotājiem. Dropsuite dublējumkopēšanas, arhivēšanas un atkopšanas risinājumi tagad ir iekļauti ALSO Cloud Marketplace, ļaujot saglabāt Office 365 datus, lai tādējādi uzlabotu firmu aizsardzības mehānismus.

Datu suverenitāte ir kritiski svarīga daudziem Eiropas uzņēmumiem. Dropsuite vietējie datu centri Eiropā ļauj klientiem glabāt Office 365 dublējumkopēšanas un arhīvu datus uz vietas, lai nodrošinātu ērtāku, juridiskajām prasībām atbilstošu datu izmantošanu. Dropsuite risinājums aizsargā Exchange Online, SharePoint, OneDrive un Teams — datu pārvaldīšana ir vienkārša, jo notiek kopējā kontrolpanelī.

„ALSO un Dropsuite ir kopīgs mērķis — pasargāt uzņēmumus no bīstamiem datu incidentiem, piemēram, pikšķerētāju uzbrukumiem, datu zādzībām un nejaušiem datu zudumiem,” saka ALSO Eiropas mākoņpakalpojumu pārvaldnieks Leo Wiegel. „Mēs cieši sadarbosimies ar Dropsuite un atbalstīsim savus partnerus ar Dropsuite Cloud Data Backup produktu.”

„Dropsuite labprāt pievienojas ALSO Cloud Marketplace," uzsver Dropsuite galvenais rīkotājdirektors Ridley Ruth. „Priecājamies, ka varat piedāvāt tālākpārdevējiem Eiropā labāku veidu, kā saglabāt viņu klientu Office 365 datus, izmantojot mūsu ļoti drošos un mērogojamos dublējumkopēšanas, arhivēšanas un atkopšanas risinājumus.”

Dropsuite tagad ir pieejams Cloud Marketplace.

Kontakti

Kontakti presei

Manuela Rost-Hein
+49 211 95412160
also.press@ketchumpleon.com