1. Back

2018.6.2 - Mārupe

ALSO partnerība ar Pickit ļauj uzņēmumiem ātrāk veikt attēlu avotu atlasi.

ALSO sadarbojas ar Pickit, lai palīdzētu organizācijām piekļūt to korporatīvajām attēlu krātuvēm Office lietotnēs, kuras darbinieki izmanto jau tagad. Pēc ALSO Cloud Marketplace papildināšanas ar Pickit uzņēmumi var darīt vizuālos materiālus pieejamus saviem darbiniekiem lietotnēs PowerPoint, Word, OneNote un Sway, tādējādi ļaujot darbiniekiem taupīt laiku un nodrošinot labāku zīmolu kontroli. Pickit ideāli noder, veidojot prezentācijas un dokumentus, darbojoties sociālajos tīklos un satura mārketinga jomā.

Trīsreiz godalgotā Pickit Office pievienojumprogramma ir viena no visbiežāk lietotajām Microsoft AppSource programmām visā pasaulē. Tā nodrošina lietotājiem piekļuvi neierobežotiem bezmaksas attēlu krājumiem no pasaules vadošajiem pakalpojumu sniedzējiem, kā arī viņu pašu uzņēmuma attēliem. Viss saturs ir juridiski pārbaudīts un visiem brīvi izmantojams, tāpēc Pickit ir drošāka nekā meklētāji, ātrāka nekā mapes un ērtāka nekā vecās attēlu krātuves.

„ALSO Cloud Marketplace papildināšana ar Office premium pievienojumprogrammām ļauj mūsu Office 365 klientiem vēl vairāk uzlabot un vienkāršot savu darbu, efektīvāk izmantot līdzšinējos pakalpojumus. Veidojot jauno partnerību ar Pickit, mēs vēlamies piedāvāt ALSO klientiem novatoriskus uzlabojumus,” saka ALSO Cloud ISV menedžeris Thorlakur Thorgeirsson.

„Mēs redzam, kā Pickit padara vērtīgākas un funkcionālākas Microsoft Office lietojumprogrammas, kuras visur tiek izmantotas diendienā. Mēs ceram uz sadarbību ar ALSO, lai varētu apgūt jaunus tirgus un rezultātā vēl vairāk MS Office lietotāju varētu uzlabot savu darba ražību,” saka viens no Pickit vadītājiem un dibinātājs Mathias Bjorkholm.

Pickit tagad ir pieejams ALSO Cloud Marketplace

Kontakti

Kontakti presei

Brigitte Van den Boogaard
024 3333 222
Brigitte.vandenBoogaard@also.com