1. Back

2018.17.1 - Mārupe

ALSO papildina Cloud Marketplace ar TimeClock 365

ALSO apvienojas ar TimeClock 365, lai nodrošinātu efektīgus darbinieku vadības risinājumus pakalpojumā Cloud Marketplace. Izmantojot risinājumu TimeClock 365, organizācijām, tostarp tām, kuras izmanto Office 365 un Microsoft Dynamics CRM, tagad ir vairāk iespēju īstenot labāku savu darbinieku vadību un ietaupīt vairāk naudas.

Ar risinājumu Timeclock 365 darbinieku vadība kļūst par vienkāršu, godīgu un efektīgu procesu. Timeclock 365 ir elastīgs un mērogojams risinājums. Risinājumā TimeClock 365 ir ietverti šādi moduļi: laiks un klātbūtne, projekti un uzdevumi, reāllaika brīdinājumi un pārskati, klientu atrašanās vieta ar ģeozonas iespējām, tiešsaistes karte un maršrutu vēsture. Timeclock 365 ir SaaS mākoņpakalpojuma produkts, kas sinhronizējas ar Microsoft Dynamics CRM.

“Izmantojot programmai Office 365 paredzēto mūsu vispusīgo papildu risinājumu izlasi, mūsu klienti var pielāgot savus pakalpojumus, lai piedāvātu tirgū savas unikālās paketes. Mēs priecājamies paziņot par mūsu sadarbību ar TimeClock 365 un par risinājuma TimeClock 365 palaišanu, kas tagad ir pieejams ALSO Cloud Marketplace,” saka Thorlakur Thorgeirsson, ALSO Holding AG vertikālo mākoņpakalpojumu nodaļas vadītājs.

“TimeClock 365 komanda ar prieku gaida sadarbību ar ALSO. Izmantojot savu tehnoloģiju platformu un plašo tālākpārdošanas bāzi vairāk nekā 15 valstīs, ALSO var palīdzēt TimeClock 365 piekļūt jauniem tirgiem visā Eiropā,” saka Tomer Chen, TimeClock 365 rīkotājdirektors.

Risinājums TimeClock 365 tagad ir pieejams Cloud Marketplace.

ALSO Holding AG (Emena/Šveice) apvieno informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) nozares pakalpojumu sniedzējus un viņu klientus. Uzņēmums piedāvā jebkura līmeņa IKT pakalpojumus no viena avota. Eiropas B2B tirgū ALSO izveido un piedāvā loģistikas, finanšu, piegādes, risinājumu pakalpojumus, digitālos un IT pakalpojumus atsevišķās pakalpojumu paketēs. ALSO portfelī ir vairāk nekā 188 000 produktu no aptuveni 500 piegādātāju. Uzņēmumu grupai ir ap 3520 darbinieku visā Eiropā, vidēji 2016. gadā. 2016. finanšu gadā, kas noslēdzās 31. decembrī, uzņēmuma pārdošanas apjomu neto summa sasniedza 8 miljardus eiro. Uzņēmuma ALSO Holding AG galvenais akcionārs ir Droege Group, Diseldorfa, Vācija. Sīkāka informācija pieejama http://www.also.com

Droege Group
(Galvenais akcionārs)

Droege Group (nodibināta 1988. gadā) ir neatkarīga konsultāciju un investīciju kompānija ģimenes īpašumā. Kompānija ir specializējusies piemērotu restrukturizācijas programmu izstrādāšanā ar nolūku palielināt uzņēmumu vērtību. Droege Group apvieno ģimenes uzņēmuma struktūru un kapitāla spēku ģimenes-kapitāla biznesa modelī. Uzņēmums veic sava kapitāla tiešas investīcijas meitas uzņēmumos un vidēja lieluma uzņēmumos. Ar devīzi "The Art of Implementation” uzņēmums iet praktiskas, uz galarezultātu orientētas, uzņēmumu attīstības virzienā. Droege Group ik dienas demonstrē izcilu sniegumu ar savu aktīvu portfeli. Droege Group uzņēmējdarbības platformas atbilst pašreizējām galvenajām tendencēm (zināšanas, savienojamība, profilakse, demogrāfija, iepirkšanās 4.0, nākotnes darbs). Mūsu rīcību nosaka tieksme pēc augstas kvalitātes, inovācijām un ātruma. Droege Group ir sekmīgi nostiprinājusi savas pozīcijas vietējā un starptautiskajā tirgū un darbojas 30 valstīs. Plašāka informācija: http://www.droege-group.com

TimeClock 365
TimeClock 365 ir darbinieku vadības risinājums, kas ir ieteicams risinājums Office 365 un Microsoft Dynamics lietotājiem. TimeClock 365 ir vispusīgs risinājums, kas ietver šādus modeļus: laiks un klātbūtne, projekti un uzdevumi, reāllaika brīdinājumi un pārskati, klientu atrašanās vieta ar ģeozonas iespējām, tiešsaistes karte un maršrutu vēsture. Timeclock 365 ir SaaS mākoņpakalpojuma produkts, kas sinhronizējas ar Microsoft Dynamics CRM. TimeClock 365 ir Microsoft zelta partneris. Papildu informācija: www.timeclock365.com

Atruna

Šajā preses relīzē ir iekļauti paziņojumi par nākotni, kas pamatoti ar ALSO vadības pašreizējiem pieņēmumiem un prognozēm. Zināmu un nezināmu risku, neskaidrību un citu faktoru dēļ šeit sniegtie paziņojumi par nākotni var atšķirties no reālās notikumu attīstības, piemēram, mūsu Grupas rezultātu, finanšu situācijas un snieguma jomā. Grupa neuzņemas nekādu atbildību par šo paziņojumu aktualizēšanu vai pielāgošanu turpmākiem notikumiem.

Kontakti

Kontakti presei

Brigitte Van den Boogaard
024 3333 222
Brigitte.vandenBoogaard@also.com