1. Back

2018.6.2 - Mārupe

ALSO papildina Cloud Marketplace ar Parallels attālināto lietojumprogrammu serveri, lai vienkāršotu piekļuvi no jebkuras ierīces un jebkuras vietas.

ALSO šodien paziņoja, ka Cloud Marketplace tagad ir pieejams attālināto lietojumprogrammu serveris Parallels RAS. Līdz ar Parallels RAS iekļaušanu ALSO kanāla partneri visā Eiropā var piedāvāt rentablu un vienkārši lietojamu risinājumu, kas ļauj droši padot Windows® darbvirsmas un lietojumprogrammas jebkur un jebkurā ierīcē, tādējādi padarot elastīgāku savu piedāvājumu.

Izmantojot intuitīvus konfigurēšanas vedņus, PowerShell integrāciju un lietojumprogrammu nodrošinājumu, Parallels RAS racionalizē Microsoft RDS un VDI ieviešanu un pārvaldību, vienlaikus piedāvājot visiem lietotājiem iespaidīgu lietošanas pieredzi, kas neatpaliek no lokāli uzstādītu programmu lietošanas ērtībām. Parallels RAS palielina IT veiktspēju, jo atbalsta Citrix XenServer, VMware ESXi, Microsoft Hyper-V un hiperkoncentrētu infrastruktūru. Turklāt šis mākoņa tipa produkts atbalsta vietējo, hibrīda vai mākoņa izvietojumu Amazon Web Services vai Microsoft Azure.

„Parallels RAS var rentabli un vienkārši nodrošināt klientiem virtuālas lietojumprogrammas un darbvirsmas, kas pielāgotas mainīgajām uzņēmējdarbības vajadzībām. Mēs ceram uz ciešāku sadarbību ar Parallels un esam pārliecināti, ka mūsu partneri būs konkurētspējīgāki ar šīs tehnoloģijas palīdzību, kura jau šodien ir pieejama ALSO Cloud Marketplace,” saka Thorlakur Thorgeirsson, ALSO mākoņpakalpojumu vertikālā tirgus vadītājs.

„ALSO Cloud Marketplace klienti tagad var bez grūtībām izmantot Parallels RAS vienkāršo, ātro un rentablo virtuālu lietojumprogrammu un darbvirsmu padeves risinājumu. Vienkārša lietošana un pārvaldīšana ir svarīga gan IT nodaļām, gan galalietotājiem, un mūsu nesen izlaistā Parallels RAS 16. versija padara to vēl vienkāršāku ar jaunām automatizācijas, „baltā saraksta”, mākoņskaitļošanas un VDI iespējām,” uzsver Parallels prezidents Jack Zubarev

Attālinātu lietojumprogrammu serveris Parallels RAS tagad ir pieejams ALSO Cloud Marketplace.

Kontakti

Kontakti presei

Brigitte Van den Boogaard
024 3333 222
Brigitte.vandenBoogaard@also.com