1. Atpakaļ

2017.22.12 - Mārupe

ALSO partnerība ar Scale Computing visā Eiropā

ALSO apvieno spēkus ar tirgū vadošo datu krātuvju, serveru un virtualizācijas integrētu programmatūras risinājumu piegādātāju Scale Computing. ALSO integrēs Scale HC3 risinājumu Lenovo serveros, lai paplašinātu hiperkonverģētu programmatūras risinājumu lietošanu visā Eiropā.

„Scale risinājums HC3 papildina mūsu līdzšinējo produktu portfeli. Integrēts Lenovo serveros, tas nodrošina vienkāršotu pārvaldību un izmaksu samazinājumu, kāds nepieciešams mūsdienu IT vidē. Esam apņēmušies strādāt ar vadošajiem piegādātājiem, lai nodrošinātu kvalitatīvus IT pakalpojumus, un mūsu partnerība ar Scale Computing ir tieši tāds gadījums. Priecājamies par gaidāmo sadarbību ar Scale, lai palīdzētu mūsu klientiem risināt tradicionālās virtualizācijas problēmas,” uzsver ALSO Holding AG ģenerāldirektors Gustavo Möller-Hergt.

„Mēs pastāvīgi meklējam iespējas strādāt ar jauniem, inovatīviem partneriem visā EMEA reģionā (Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā), lai paplašinātu hiperkonverģences programmatūras izplatību,” saka Scale Computing EMEA rīkotājdirektors un viceprezidents Johans Pellicaan. „ALSO ir izveidojis stabilu tirgu, kas aptver 15 valstis, un lepojas ar to, ka piedāvā visaptverošu IT risinājumu klāstu. Šī ir mums interesanta stratēģiskā partnerība, un esam ieinteresēti HC3 risinājuma pārdošanā visā Eiropā.”

Scale Computing piedāvā vienotu, pilnīgi integrētu kompleksu, kas ietver krātuves, serverus un virtualizāciju, kā arī ir mērogojams, pašatjaunojošs un vienkārši administrējams. Produkts tiks pārdots ar Lenovo aparatūru un radikāli samazinās izmaksas un sarežģītību. Komplekss ir vienkārši lietojams bez papildu licences maksas vai apmācības. Iespēja to mērogot pēc vajadzības nodrošina organizācijām izaugsmes iespējas bez bažām par krātuves lielumu.

Kontaktpersona Scale Computing:
TouchdownPR

Kontakti

Kontakti presei

Mitchel Schotanus
+31 24 33 33 233
Mitchel.Schotanus@also.com