1. Atpakaļ

2017.18.9 - Mārupe

“ALSO Latvia” sāk piedāvāt tālākpārdevējiem inovatīvu drukas pārvaldības platformu “WePrintSmarter”

No šodienas, 18. septembra, SIA “ALSO Latvia” sāk piedāvāt unikālu IKT platformu “WePrintSmarter”. Sākotnēji Latvijā ir pieejams pakalpojums “SmartSupplies” — tīmeklī balstīts risinājums, kas pilnībā automatizē toneru un tintes kasetņu pasūtīšanu un piegādi visu zīmolu parastajiem un daudzfunkcionālajiem printeriem.

Izmantojot “SmartSupplies”, tālākpārdevēji tagad var nodrošināt saviem klientiem ērtu servisu, kas ļauj būtiski atvieglot printeru parka pārvaldību. Savukārt tālākpārdevēji var padarīt efektīvāku savu darbu un gūt papildu peļņu.

SIA “ALSO Latvia” izpilddirektors Juris Ducens uzsver: ““ALSO” izstrādātās inovatīvās platformas dod jaunas iespējas tālākpārdevējiem. “WePrintSmarter” ir pievienotās vērtības pakalpojums, kas ļauj drukas ierīču tālākpārdevējiem paplašināt savus pakalpojumus. Ar šo iniciatīvu “ALSO” no šodienas vēl vairāk paplašina savu pakalpojumu klāstu. “WePrintSmarter” platformai ir modulāra uzbūve. Tā ļauj tālākpārdevējiem un piegādātājiem optimizēt klientu printeru parku un drukas izejmateriālu pārvaldību, izveidojot nepārtrauktu izejmateriālu pasūtījumu plūsmu no ikviena šim pakalpojumam reģistrētā klienta. Savukārt tālākpārdevēju klienti var iztikt bez atsevišķu preču pasūtīšanas no tālākpārdevēja tīmekļa veikala. Tāpat klientiem nevajag atcerēties katra printera kasetņu preču kodus.”

Pieteikšanās pakalpojumam “SmartSupplies” un tā izmantošana ir par brīvu. Pēc reģistrēšanās klients var jebkurā diennakts laikā 24/7 režīmā lietot portālu “SmartSupplies”, kur viņš var aplūkot informāciju par visiem printeriem savā tīklā. Portālā var sekot katra printera tonera vai tintes kasetnes izlietojuma līmenim. Platforma rada tālākpārdevējiem jaunas biznesa iespējas, jo viņi printeru tīklā var konstatēt un piedāvāt klientiem jaunus un efektīvākus drukas risinājumus.

Pakalpojums “SmartSupplies” dod iespēju tālākpārdevējiem vai viņu klientiem jebkuram printerim aktivizēt pilnībā automātisku drukas izejmateriālu pasūtījumu izveidošanu un to izpildi. Kad tīklā savienoto printeru tonera vai tintes kasetņu resurss ir tuvu beigām, platforma automātiski izveido pasūtījumu, kuru “ALSO” uzreiz nosūta klientam tālākpārdevēja vārdā. Nav nekādu sarežģītu līgumu, un klienti maksā tikai par to, ko viņi saņem.

“WePrintSmarter” no 2017. gada sākuma ir jau sekmīgi ieviests arī virknē citu Eiropas valstu — Dānijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Somijā, Austrijā, Vācijā, Šveicē, Francijā, Lietuvā un Igaunijā.

Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet www.weprintsmarter.com vai vērsieties pie sava “ALSO” menedžera.

Par “ALSO”

“ALSO Holding AG” apvieno informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) nozares pakalpojumu sniedzējus un viņu klientus. Kompānijas galvenais birojs atrodas Šveices pilsētā Emmenē. Uzņēmums piedāvā dažādu līmeņu IKT pakalpojumus. Eiropas B2B tirgū “ALSO” veido un piedāvā loģistikas, finanšu, piegādes un risinājumu pakalpojumus, kā arī digitālos un IT pakalpojumus atsevišķās paketēs. “ALSO” portfelī ir vairāk nekā 188 000 produktu no aptuveni 500 piegādātājiem. 2016. gadā uzņēmumu grupā visā Eiropā strādāja vairāk nekā 3500 darbinieku. 2016. finanšu gadā uzņēmuma pārdošanas apjomu neto summa sasniedza 8 miljardus eiro. Uzņēmuma “ALSO Holding AG” galvenais akcionārs ir “Droege Group” (Diseldorfa, Vācija).

Par “Droege Group”

“Droege Group” (dibināta 1988. gadā) ir neatkarīga konsultāciju un investīciju kompānija ģimenes īpašumā. Kompānija ir specializējusies piemērotu restrukturizācijas programmu izstrādāšanā ar mērķi palielināt uzņēmumu vērtību. “Droege Group” veic sava kapitāla tiešas investīcijas meitas uzņēmumos un vidēja lieluma uzņēmumos. Ar devīzi “The Art of Implementation” uzņēmums īsteno uz galarezultātu orientētu attīstību. “Droege Group” uzņēmējdarbības platformas atbilst pašreizējām vadošajām attīstības tendencēm — zināšanas, savienojamība, profilakse, demogrāfija, iepirkšanās 4.0 un nākotnes darbs. Mūsu rīcību nosaka tiekšanās uz augstu kvalitāti, inovācijām un ātrumu. “Droege Group” sekmīgi darbojas 30 valstīs un ir nostiprinājusi savas pozīcijas gan vietējā, gan starptautiskajā tirgū. Plašāka informācija: http://www.droege-group.com

Kontakti

Kontakti presei

Juris Ducens
+371 67018390
human-resources-lv@also.com