1. Atpakaļ

2017.9.6 - Mārupe

ALSO papildina Cloud Marketplace ar Exato Managed PC

ALSO ir papildinājis savu Cloud Marketplace piedāvājumu ar Exato Managed PC — ērtu un drošu pakalpojumu, kas ļauj uzņēmumiem uzstādīt datoros un uzturēt kārtībā operētājsistēmu. Balstoties uz Microsoft standarta tehnoloģiju, Managed PC vienkāršo un standartizē PC operētājsistēmu uzstādīšanu un uzturēšanu, tādējādi atvieglinot dzīvi lietotājiem un samazinot izmaksas.

Tā kā uzņēmumiem ir nepieciešami automatizēti un vienkāršoti PC operētājsistēmas uzstādīšanas pakalpojumi, Exato ir izstrādājis Managed PC programmatūru, ko var ievietot USB atmiņas kartē. Izmantojot šādu USB atmiņas karti, klienti var bez grūtībām uzstādīt datorā operētājsistēmu, neapdraudot savu drošību. ALSO tālākpārdevējiem Managed PC ir jauna iespēja gūt peļņu, piedāvājot klientiem iespēju taupīt laiku un naudu, ko citādi vajadzētu patērēt datoru operētājsistēmas uzstādīšanai, uzturēšanai un tehniskajam atbalstam.

„Mēs kā vadošais B2B tirgus spēlētājs cenšamies piedāvāt pēc iespējas vērtīgākus pakalpojumus, vairojot savu klientu iespējas sniegt dažādus visaptverošus risinājumus, kā arī vienlaikus mazinot loģistikas sarežģītību un likvidējot liekās izmaksas. Mēs lepojamies ar to, ka tagad klientiem, kuri vēlas mazināt plaisu starp Mākoni un aparatūru, ir iespēja izmantot Exato piedāvājumu Managed PC,” saka Thorlakur Thorgeirsson, ALSO Cloud ISV menedžeris.

„Mēs priecājamies par partnerību ar ALSO, jo tā ļaus mums piedāvāt savus produktus un pakalpojumus jauniem partneriem un tiešajiem klientiem. Šī partnerība ļaus mums arī gūt panākumus tādā veidā, kāds mums vieniem pašiem nebūtu pieejams,” saka Exato vadītājs Anders Vedel.

Managed PC tagad ir pieejams ALSO Cloud Marketplace Dānijā

Kontakti

Kontakti presei

Manuela Rost-Hein
+49 151 14040215
manuela.rost-hein@also.com