1. Atpakaļ

2017.13.6 - Mārupe

ALSO papildina Cloud Marketplace ar The Voice of O365

ALSO paplašina Cloud Marketplace piedāvājumu ar The Voice of O365 — unikālu virtuālo balss sakaru pakalpojumu uzņēmumam. Tas piedāvā Microsoft Office 365 (Business Premium, E3 un E5 Plan) lietotājiem un viņu organizācijām iespēju izmantot Skype for Business Online (agrāk Microsoft Lync 2010/13) kā īstu privātā atzara centrāli (PBX) mākonī.

The Voice of O365 nodrošina Microsoft Office 365 piekļuvi publiskam komutējamajam telefona tīklam (PSTN), ļaujot lietotājiem ar līdzšinējo Skype for Business licenci (ietilpst Office 365) zvanīt gluži tāpat, kā viņi ir pieraduši to darīt ar savu līdzšinējo centrāli vai virtuālo balss telefonsakaru pakalpojumu. Pievienojot The Voice of O365 licenci, lietotājiem kļūst pieejamas visas zvanu vadības funkcijas. Turklāt lietotāji var turpināt izmantot savus līdzšinējos telefona numurus. The Voice of O365 līdz ar piekļuvi PSTN piedāvā arī kontaktu centra, automātiskā atbildētāja un „mobilās klātbūtnes” programmas; tādējādi Skype for Business Online pilnīgi aizstāj privātā atzara centrāli.

„ALSO visu laiku meklē iespējas, lai palīdzētu mūsu klientiem labāk izmantot Skype for Business, apvienojot telefonijas un kopdarba pakalpojumus. Mēs priecājamies par partnerību ar uzņēmumu SoftApp, kas tāpat kā mēs vēlas vienkāršot un pārveidot telefonijas tirgu. Pievienojot The Voice of O365 mūsu ALSO Cloud Marketplace, mēs varam sniegt saviem klientiem iespēju padarīt vairāk, vienlaikus samazinot viņu kopējos administratīvos izdevumus,” saka Thorlakur Thorgeirsson, ALSO Cloud ISV menedžeris.

„Lepojamies ar to, ka esam daļa no ALSO Cloud Marketplace, un esam pārliecināti, ka mūsu virtuālās telefonijas pakalpojums ļaus ALSO partneriem pilnīgāk izmantot Microsoft Office 365 un sekmīgi konkurēt augošajā vienoto komunikāciju nozarē,” saka SoftApp-distribution vadītājs Jeroen André de la Porte.

The Voice of O365 tagad ir pieejams ALSO Cloud Marketplace Nīderlandē

Kontakti

Kontakti presei

Manuela Rost-Hein
+49 151 14040215
manuela.rost-hein@also.com