1. Atpakaļ

2017.26.6 - Mārupe

ALSO ar Therefore™ Online SMB padara vienkāršāku informācijas pārvaldīšanu

ALSO sadarbībā ar Canon Europe papildina Cloud Marketplace ar Therefore™ Online SMB — vienkāršu un elegantu mākonī balstītu informācijas pārvaldības risinājumu, kas ļauj ļoti ātri noglabāt un izgūt kritiski svarīgus datus. Ar vienkāršo pārvaldību, kas ir viegli īstenojama un vēl vieglāk pielietojama, Therefore™ Online SMB palīdz jebkura lieluma uzņēmumiem visās nozarēs palielināt darba ražību un uzlabot dokumentu drošību un pieejamību.

Risinājums Therefore™ ir iepriekš konfigurēts, un to var sākt lietot uzreiz pēc uzstādīšanas. Tas ļauj uzņēmumiem ātri noglabāt un izgūt uzņēmējdarbībai kritiski svarīgu informāciju, izmantojot drošu, labi organizētu sistēmu. Atbilstoši mobilitātes prasībām dokumenti ir pieejami un rediģējami jebkur, izmantojot savietojamu viedtālruni, planšeti vai galda datoru.

„Fizisko produktu un mākoņpakalpojuma apvienošana ir efektīvs veids, kā nodrošināt klientiem lielākas ērtības. Tādēļ mēs priecājamies, ka varam paziņot par sadarbības paplašināšanu ar Canon, iekļaujot ALSO Cloud Marketplace arī risinājumu Therefore™,” saka Thorlakur Thorgeirsson, ALSO Cloud ISV menedžeris.

„Mūsu mērķis ir vienkāršas un efektīvas datu pārvaldības sistēmas nodrošināšana, kura ļauj klientiem ērti un droši izmantot savu kritiski svarīgo uzņēmējdarbības informāciju. Ar savu mūsdienīgo mākoņpakalpojumu platformu mēs piedāvājam vienkāršu un drošu risinājumu. Mēs ceram ieviest šo pakalpojumu plašākam klientu lokam, izmantojot Canon partnerību ar ALSO,” norāda Therefore Corporation vadītājs Michael Lebeda.

Therefore™ Online SMB tagad ir pieejams ALSO Cloud Marketplace .

Kontakti

Kontakti presei

Manuela Rost-Hein
+49 151 14040215
manuela.rost-hein@also.com