1. Atpakaļ

2017.13.2 - Mārupe

ALSO papildina Cloud Marketplace ar MondayCoffee sadarbības pakalpojumiem

ALSO paplašina savu Cloud Marketplace, iekļaujot tajā EspressoNet 365 — maziem un vidējiem uzņēmumiem paredzētu risinājumu, kas veicina sadarbību ar kolēģiem, klientiem vai piegādātājiem kopējā virtuālā telpā un ir ļoti vienkārši pieejams. Risinājumam MondayCoffee, ko izveidojis godalgotais Šveices uzņēmums EspressoNet 365 ar Microsoft Gold partnera sertifikātu, pamatā ir Microsoft Office 365 tehnoloģija. Ar savu pārbaudīto uzbūvi, dizainu un funkcijām tas ļauj uzņēmumiem gudri pārvaldīt iekšējo un ārējo darbplūsmu.

Pasūtījumu apstiprināšana, piedāvājumi, rēķini — viss svarīgais saturs var glabāties vienkopus, kur tas ir viegli pieejams rediģēšanai kolēģiem un pārlūkošanai klientiem no jebkuras vietas jebkurā laikā, izmantojot jebkuru datorierīci, kas atbalsta Microsoft korporatīvās programmatūras un mākoņa infrastruktūras drošības funkcijas. Lai visi būtu lietas kursā, nav jāsūta e-pasta vēstules, jo ziņas var pārraidīt, izmantojot to pašu rīku vai interaktīvās funkcijas, kādas ir, piemēram, emuāram.

„Ieviešot Office 365 premium papildinājumus ALSO Cloud Marketplace, mēs turpinām demonstrēt, kā lietotāji var pēc iespējas efektīvāk izmantot līdzšinējos pakalpojumus. EspressoNet365 ir lielisks papildinājums mūsu pieaugošajā vertikālo mākoņpakalpojumu klāstā, kas veidots tā, lai atbilstu klientu vajadzībām, un mēs labprāt pieņemam viņus kā savus partnerus,” sacīja Thorlakur Thorgeirsson, ALSO Holding AG Cloud ISV menedžeris.

EspressoNet 365 var instalēt mazāk nekā stundas laikā, un EspressoNet intuitīvā lietotāju saskarne ļauj attālināti apmācīt darbiniekus vienas dienas laikā.

„Mēs esam pārliecināti, ka EspressoNet 365 atvieglos un padarīs vienkāršāku profesionāļu darbu, garantējot viņiem Microsoft tehnoloģijas drošību un drošumu. Partnerība ar ALSO ļauj mums arī piedāvāt EspressoNet 365 starptautiskajā tirgū un vēl plašāk veicināt efektīvas sadarbības praksi. Mēs priecājamies par iespēju strādāt kopā ar ALSO,” sacīja MondayCoffee dibinātājs un izpilddirektors Reto Meneghini.

Lai saņemtu sīkāku informāciju un piekļūtu ALSO Cloud Marketplace, lūdzam apmeklēt: www.also.cloud

Kontakti

Kontakti presei

Simon Hertwig
+49 89 809902525
shertwig@brunswickgroup.com