1. Atpakaļ

2017.23.1 - Mārupe

ALSO turpina attīstīt savu tālākpārdevējiem izveidoto pakalpojumu platformu ar WePrintSmarter

ALSO ir aktivizējis WePrintSmarter - jaunu tiešsaistes drukāšanas vietni ar pievienotās vērtības pakalpojumiem, kas palīdz tālākpārdevējiem paplašināt savas drukāšanas biznesa iespējas. Pirmais pakalpojums, kas tiek piedāvāts caur WePrintSmarter, ir SmartSupplies - pilnībā automatizēta printera izejvielu un materiālu pasūtīšana.

"Mēs dodam iespēju tālākpārdevējiem izmantot mūsu platformas. ALSO attīstītā WePrintSmarter ir mūsdienīga tiešsaistes drukāšanas vietne, kas nodrošina pievienotas vērtības pakalpojumus, palīdzot tālākpārdevējiem paplašināt drukāšanas biznesu. Ar šo iniciatīvu ALSO turpina paplašināt savu pakalpojumu portfeli. Inovatīvajiem WePrintSmarter pakalpojumiem ir modulāra struktūra, kas palīdz arvien lielākam tālākpārdevēju un piegādātāju skaitam optimizēt savu klientu ar drukāšanu saistīto vajadzību pārvaldību," saka Gustavo Mollers Hergts (Gustavo Möller-Hergt), ALSO Holding AG ģenerāldirektors. Pirmais WePrintSmarter pakalpojums ir SmartSupplies, savstarpēji tīklā bāzēts risinājums, kas pilnībā automatizē toneru un tintes kasetņu pasūtīšanu visu ražotāju printeriem un multifunkcionālajām ierīcēm. Šis pakalpojums nodrošina tālākpārdevējiem nepārtrauktu izejvielu un materiālu pasūtījumu plūsmu, turklāt klientiem nav manuāli jāievada pasūtījums no tālākpārdevēju tīmekļa veikala, kā arī nav jāzina nepieciešamās preces numurs.

Parakstīšanās uz SmartSupplies pakalpojumu un tā lietošana ir bezmaksas. Pēc reģistrēšanās klientiem tiek nodrošināta 24/7 piekļuve SmartSupplies portālam, informējot par visiem tīklā pieejamajiem printeriem. Detalizēts pārskats par katru printeri sniedz informāciju par atlikušo toneru un tintes kasetņu izlietojumu. Tāpat tas piedāvā tālākpārdevējiem jaunas biznesa iespējas, identificējot un piedāvājot klientiem jaunus risinājumus novecojušai aparatūrai printera tīklā.

Galvenā SmartSupplies priekšrocība ir iespēja tālākpārdevējiem un klientiem uzstādīt printeriem automātisku izejvielu un materiālu pasūtīšanu. Kad pievienoto printeru izejvielas un materiāli sasniedz zemāko uzstādīto līmeni, automātiski tiek ģenerēts pasūtījums un ALSO to nosūtīta klientam tālākpārdevēja vārdā. Šajā procesā nav sarežģītu līgumu; klienti maksā, saņemot pakalpojumu.

WePrintSmarter sākotnēji tiks aktivizēts Dānijā, tuvāko mēnešu laikā ieviešot šo pakalpojumu arī citās valstīs, kurās darbojas ALSO.

Lai saņemtu papildu informāciju, skat. www.weprintsmarter.com vai sazinieties ar savu ALSO konta menedžeri.