2024.30.4 - Mārupe

Ziņojums presei: ALSO pabeidz pēctecības plānošanu: Wolfgang Krainz iecelts par jauno izpilddirektoru

Sākot ar 2024. gada 1. maiju, viņš aizstās Gustavo Möller-Hergt, kurš turpinās pildīt ALSO Holding AG (SIX: ALSN) direktoru padomes priekšsēdētāja pienākumus.

Volfgangs Kraincs uzņēmumā strādā kopš 2016. gada un līdz šim pildīja reģionālā klientu direktora pienākumus Austrijā, Centrāleiropā un Austrumeiropā. Šajā laikā viņš ir konsekventi īstenojis optimizāciju savas atbildības jomās, sekmējis digitālo platformu izaugsmi un veiksmīgi integrējis iegādātos uzņēmumus esošajā organizācijā.

“Dažu pēdējo gadu laikā ALSO ir izveidojis sekmīgu ekosistēmu, kuru mēs turpināsim paplašināt arī nākotnē. Lai vēl vairāk paātrinātu mūsu ilgtspējīgo un rentablo izaugsmi, mūsu organizācija vairāk pievērsīsies pārdošanas aspektiem. Sīkāka informācija par to drīz tiks paziņota,” skaidro jaunais izpilddirektors.

“Šajā ļoti dinamiskajā nozarē man ir bijusi privilēģija vadīt tādu uzņēmumu kā ALSO, kas paredz pārmaiņas un izaicinājumus un veiksmīgi pielāgo savu stratēģiju, vienlaikus saglabājot uzticību savām pamatvērtībām. Tas galvenokārt ir bijis iespējams, pateicoties talantīgiem un apņēmīgiem darbiniekiem. Jaunajam izpilddirektoram Volfgangam ir izcilas pārdošanas un vadības prasmes, kas pilnveidotas mūsu uzņēmumu grupā,” norāda Gustavo Möller-Hergt.