2024.16.1 - Mārupe

ALSO paziņo par Microsoft Copilot pieejamību

Paredzams, ka ģeneratīvā mākslīgā intelekta (AI) MI tirgus 2025. gadā sasniegs 22 miljardus eiro, kas ir divreiz vairāk nekā 2023. gadā. Microsoft jaunākais solis tagad ļauj tālākpārdevējiem gūt labumu no šīs iespējas. Microsoft Copilot pakalpojumam Microsoft 365 sākotnēji tika palaists ierobežotam skaitam lielu uzņēmumu klientu. No šodienas tas ir pieejams visiem mākoņpakalpojumu sniedzējiem (CSP). ALSO partneri tagad var paplašināt savu ģeneratīvā mākslīgā intelekta portfeli un piedāvāt dažāda mēroga klientiem.

Tas ir vēl jo svarīgāk, jo minimālais pasūtījuma daudzums ir ievērojami samazināts. Iepriekš tas bija 300 lietotāji, un tagad tas ir samazināts līdz vienam lietotājam. Šī elastīgā piekļuve ļauj lielam skaitam mazo un vidējo uzņēmumu izpētīt Copilot iespējas ar minimāliem sākotnējiem ieguldījumiem.

Turklāt Microsoft ir vienkāršojis prasības esošajiem Microsoft 365 abonementiem. Klienti tagad var piekļūt Copilot, sākot no biznesa standarta līmeņa, radot pārliecinošu un rentablu Microsoft 365 un Copilot pakalpojumu kombināciju.

ALSO AI akadēmija ir apņēmusies stiprināt visu kanāla partneru pirmspārdošanas, pārdošanas un tehniskās komandas. Īpašā apmācību sērija ir vērsta uz Copilot izstrādi un integrāciju M365 lietojumiem. Turklāt tiks nodrošināts atbalsts Microsoft Copilot un Azure AI pakalpojumu izveidei un mārketingam. Iniciatīvas mērķis ir izstrādāt efektīvas tirgus stratēģijas un veicināt klientu interesi par šīm tehnoloģijām.

CSP un citi partneri, kas vēlas savam piedāvājumam pievienot ģeneratīvo AI, tagad var viegli piekļūt papildu informācijai un resursiem, izmantojot ALSO AI Academy galveno lapu

Kontakti

Kontakti presei

Brigitte Van den Boogaard
085-2226677
Brigitte.vandenBoogaard@also.com