1. Atpakaļ

2021.20.4 - Mārupe

New2Next: Iepazīsti digitālo nākotni ALSO CTV izstādē

Ceturto reizi kopš pandēmijas sākuma ALSO rīko pilnībā virtuālu pasākumu - starptautisko Channel Trends+Visions 2021. Ar devīzi "New2Next" šī diena būs veltīta pārmaiņām. Spilgtākais runātāju sastāvs ir plašs - sākot no tādu pazīstamu ražotāju kā Microsoft, HP vai Epson pārstāvjiem un beidzot ar Vitra tendenču izzinātāju Rafaelu Gīlgenu (Raphael Gielgen) un New Work podkāstu pionieri Kristofu Magnusenu (Christoph Magnussen) un ALSO Holding AG (SIX: ALSN) izpilddirektoru Gustavo Mollers-Hergtu (Gustavo Möller-Hergt).

Pasākuma galvenie temati ir veltīti ne tikai IT nozarei aktuālām tēmām: Kā mēs varam labāk dzīvot jaunajā "attālinātajā realitātē"? Kā mums kā kanālam izmantot pakalpojuma (as-a-sevice) koncepciju, lai bruģētu ceļu mākoņpakalpojumu atbalstītajiem ražošanas procesiem un virtuālajiem administrācijas tīkliem uzņēmumiem un vienlaikus padarītu savus uzņēmumus veiksmīgus ilgtermiņā? Vai mēs varam izmantot iespējas, ko mums piedāvā lietu internets (IoT), lai uzlabotu darba vietas un sniegtu ieguldījumu cīņā ar pandēmiju? Kā mēs varam efektīvi aizsargāt uzņēmumus un privātpersonas no kiberuzbrukumiem? Vai mākslīgais intelekts ir gatavs pārvērst abstraktas koncepcijas par tirgū realizējamiem produktiem?

Visas dienas garumā tiks apspriesti šie un daudzi citi ar IT tehnoloģijām, ilgtspēju un jaunām darba vidēm saistīti jautājumi. Turklāt pazīstami ražotāji, kā arī ISV informēs par jauniem produktiem un tehnoloģijām. Un, tā kā izstādēs vienmēr notiek tikšanās, tā gan ražotāju darbinieki, kā arī ALSO darbinieki visas dienas garumā būs pieejami jautājumiem, diskusijām un sarunām tiešsaistē.

CTV virtuālā izstāde notiks 19. maijā, Gustavo Mollers-Hergts (Gustavo Möller-Hergt) atklās dienu plkst. 9.00 (CET) ar tiešraides uzrunu. Reģistrēties bezmaksas pasākumam var jebkurā laikā visu ALSO valstu tīmekļa vietnēs.

Kontakti

Kontakti presei

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com