1. Atpakaļ

2021.18.3 - Mārupe

ALSO iepazīstina ar nākotni - New2Next

2021. gada tendences un vīzijas (jeb gatavojamies izstādei Channel Trends+Visions 2021)

Šogad pati svarīgākā IKT izstāde Eiropā notiks virtuālajā vidē, un tās sauklis ir daudzsološs: New2Next. Jaunajiem apstākļiem, kādos dzīvojam jau kopš pagājušā gada, ir raksturīga attālinātā saziņa. IT tehnoloģijām ir būtiska loma, nodrošinot darba iespējas un strādāšanu no mājām. Turklāt varam būt pavisam pārliecināti, ka arī pēc pandēmijas attālinātais darbs būs ierasta parādība. CTV 2021 izstādes ietvaros ALSO pēta, kādas tehnoloģijas, platformas un ekosistēmas veidos šo ēru.

19. maijā populāri aparatūras un programmatūras ražotāji, kā arī pakalpojumu sniedzēji prezentēs savus portfolio par jaunās virtuālās pasaules iespējām. Turklāt tiks prezentēti arī visaptveroši risinājumi mākoņpakalpojumu, kiberdrošības, lietu interneta (IoT), virtualizācijas un mākslīgā intelekta jomās. Virtuālas, interaktīvas sapulču telpas, dažādas prezentācijas, kā arī tīklošanās un komunikācijas iespējas apvienos IKT nozari 24 Eiropas valstīs, kurās uzņēmums tiek pārstāvēts pirmo reizi.

“Kā tehnoloģiju pakalpojumu sniedzējs ar zināšanām ražošanā un pieredzi tālākpārdošanā, ALSO ir radījis ekosistēmu, kas nodrošina ikdienu jaunajos apstākļos. Kopā ar mūsu partneriem mēs vēlamies dalīties savā pieredzē par attālināto realitāti,” atklāj Gustavo Millers-Herts (Gustavo Möller-Hergt), ALSO Holding AG (SIX: ALSN) izpilddirektors.

Jau tagad varat reģistrēties šim pasākumam bez maksas vietnē: www.alsoctv.com

Kontakti

Kontakti presei

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com