1. Atpakaļ

2021.12.3 - Mārupe

ALSO IoT risinājums aktīvu izsekošanai: Ilgs kalpošanas laiks, izcila energoefektivitāte un daudzpusīgs pielietojums

  • Augstas precizitātes GPS izsekošana, ģeozonu noteikšana un maršruta attēlošana
  • Energoefektīvs risinājums un konkurētspējīga cena
  • Teicama iespēja sākt izmantot lietu internetu uzņēmējdarbībā

ALSO iepazīstina ar jaunu lietu interneta aktīvu izsekošanas risinājumu, kas izmanto augstas precizitātes GPS funkciju, lai veiktu izsekošanu, noteiktu ģeozonas un kartē attēlotu maršruta vēsturi. Šis risinājums apvieno izsekošanas ierīci un zemu energopatēriņu, tāpēc tas ir arī izcili energoefektīvs risinājums, jo tā akumulators kalpo līdz pat septiņiem gadiem. Robustais, ūdensdrošais korpuss ļauj to izmantot jebkādā vidē un laikapstākļos.

Izmantojot ierīcē ievietoto SIM karti, informācija par visām ierīces konstatētajām kustībām tiek pārraidīta uz ALSO lietu interneta platformu, tādējādi visi dati jebkurā laikā ir pieejami visiem lietotājiem. Cenā ir arī iekļauta interneta un platformas izmantošana vienu gadu. Risinājuma ģeozonu noteikšanas funkcija, kas galvenokārt paredzēta vērtīgu aktīvu kustības uzraudzīšanai, sniedz klientiem arī noderīgu informāciju par kustības rādiusu. Loģistika, lauksaimniecība un celtniecība ir vien trīs potenciālās uzņēmējdarbības jomas, kurās vērtīgu, kustīgu objektu precīzai izsekošanai ir liela nozīme.

“Lietotājs un viņa vajadzības ir katra mūsu lietu interneta izstrādātā risinājuma pamatā. Aktīvu izsekošanas risinājums ir labs piemērs: gala klients var uzreiz sākt izmantot ierīci — atliek vien aktivizēt kontu. Šis risinājums ir pievilcīgs ieguvums arī tālākpārdevējiem, jo ļauj veidot ilgtermiņa attiecības ar klientiem. Turklāt platformas izmantošana arī ļauj integrēt citas lietu interneta ierīces, piemēram, mērierīces, kas uzrauga CO2 emisijas vai temperatūru. Tāpat arī platformā var integrēt arī jau esošas vides,” uzsver Simona Blome-Švicki (Simone Blome-Schwitzki), ALSO risinājumu nodaļas vecākā viceprezidente.

ALSO aktīvu izsekošanas ierīce par konkurētspējīgu cenu ir pieejama jau tagad: https://www.allthingstalk.com/assettracking

Tiešā saite uz paziņojumu presei: https://www2.also.com/press/20210303en.pdf

Kontakti

Kontakti presei

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com