1. Atpakaļ

2020.9.7 - Mārupe

Izmaiņas ALSO organizācijā: Vaidotas Kutra kļūst par ALSO Baltijas reģiona vadītāju

Izmaiņas ALSO:

Vaidotas Kutra kļūst par ALSO Baltijas reģiona vadītāju

MORE stratēģijas ietvaros ALSO apvieno spēkus trijās Baltijas valstīs, lai uzlabotu sadarbību un stiprinātu tirgus pozīciju. Vaidotas Kutra kļūst par Baltijas CCO, Andriy Pishchikov kļūst par Sophela CCO, kuru atbalstīs Victor Solovev.

ALSO ir sena un veiksmīga vēsture Baltijas reģionā, jau ilgus gadus saglabājot ļoti spēcīgas pozīcijas kā vadošajam tirgus spēlētājam. Visaptverošā, skaidrā MORE stratēģija un spēcīgā un uzvarošā komanda ir biznesa galvenie virzītāji. Nākotnē Kutra ir identificējis četrus galvenos rīcības virzienus:

  • Uzturēt ALSO rentablo un veiksmīgo piegādes biznesu un veicināt tā izaugsmi, skaidri koncentrējoties uz pārdošanu internetā.
  • Virzīt jaunos risinājumu un pakalpojumu biznesa modeļus (as-a-Service).
  • Attīstīt attiecības ar ražotājiem un kanālu partneriem reģionā.
  • Uzlabot ALSO uzņēmumu un darbinieku sadarbību Baltijā.

Lietuvā dzimušais Vaidotas Kutra strādā ar ALSO kopš 2004. gada. Viņš ir bijis Sophela (viens no vadošajiem HPE partneriem reģionā) izpilddirektors, kuru viņš kopā ar savu komanda dibināja un attīstīja kopš 2018. gada novembra. Gustavo Möller-Hergt, ALSO Holding (SIX:ALSN) izpilddirektors. sacīja: “Vaidotas ir izcili sasniegumi mūsu biznesa attīstībā un jaunu biznesa ideju veicināšanā. Viņš pārzina tirgu, tāpēc mēs esam pārliecināti, ka viņš ir īstais cilvēks nākotnes uzdevumiem. ”

V. Kutra nodos Sophela pārvaldību Andriy Pishchikov un Victor Solovev rokās. Andriy Pishchikov jau ir vadījis uzņēmuma Ukrainas filiāli kopš tās dibināšanas 2018. gadā. Pirms tam viņš bija HP tehnoloģiju pakalpojumu vadītājs. Viņš vadīs Sophela biznesu ar Victor Solovev atbalstu, kurš savukārt koncentrēsies uz procesu un operāciju turpmāko attīstību un saskaņošanu un nesen pārņēma Baltkrievijas uzņēmuma biznesa vadību. Möller-Hergt: “Andriy zina ražotājus un viņš ir ļoti pieredzējis vadītājs. Kopā ar Victor mēs sagaidām, ka viņš turpinās Sophela veiksmes stāstu visās mūsu valstīs. ”

Saite uz preses relīzi :

Kontakti

Kontakti presei

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com