1. Back

2020.18.3 - Mārupe

Korona vīrusa sekas - ALSO rīkojas

Kā jau minēts 16. marta paziņojumā, ALSO piedāvā saviem tālākpārdevējiem ātru un nebirokrātisku atbalstu. “Šis pakalpojums tika uzņemts ar lielu interesi un jau ir sekmējies virknē diskusiju un rīcību. Papildus palīdzībai īstermiņa apgrozāmo līdzekļu grūtību gadījumos mēs īpaši mazajiem uzņēmumiem nodrošināsim iespēju saņemt lietpratīgu un individuāli pielāgotu informāciju attiecībā uz vietēji pieejamiem atbalsta pasākumiem,” skaidro ALSO Holding vadītājs Gustavo Mellers-Hergts. Daudzas Eiropas valstis pašlaik piedāvā dažāda veida valsts atbalstu, kas vērsts uz korona vīrusa radīto seku novēršanu. Šādi pasākumi ietver gan valsts aizdevumus, gan nodokļos balstītu likviditātes atbalstu elastīgas īstermiņa darba organizācijas veicināšanai.

Izmantojot centrālo e-pasta adresi support4corona@also.com, ALSO palīdzēs tālākpārdevējiem sazināties ar ekspertiem, kuri spēs izskaidrot dažādās iespējas un dot padomus attiecībā uz pieteikuma procedūrām. Šis informācijas pakalpojums ALSO tālākpārdevējiem ir pieejams bez maksas. Ja nepieciešamas izsmeļošākas juridiskās konsultācijas, ALSO var ieteikt vietējos juristus, ar kuriem tālākpārdevējiem būs jāsazinās tieši.

Tiešā saite uz paziņojumu medijiem: https://www2.also.com/press/20200318en.pdf

ALSO Holding AG kontaktpersona:

Manuela Rosta-Haina

ALSO Group komunikācijas daļas vadītāja

Tālrunis: +49 151 14040215

E-pasts: manuela.rost-hein@also.com

ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emena, Šveice) apvieno informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) nozares pakalpojumu sniedzējus un viņu klientus. ALSO piedāvā vairāk nekā 660 datortehnikas, programmatūras un IT pakalpojumu piegādātājus saviem vairāk nekā 110 tūkstošiem pircēju, kuriem ir iespēja izvēlēties no plaša īpaši pielāgotu loģistikas, finanšu un IT pakalpojumu nozares spektra, kā arī tradicionālajiem izplatīšanas pakalpojumiem. ALSO visus savus pakalpojumus piedāvā “vienas pieturas veikalā” – no sarežģītu IT sistēmu izstrādāšanas, datortehnikas un programmatūras nodrošināšanas un apkalpošanas līdz pat IT aparatūras pieņemšanai, atjaunošanai un tālākpārdošanai. ALSO ir pārstāvniecības 23 Eiropas valstīs, un grupas pārdošanas apjomu neto summa sasniedz aptuveni 10,7 miljardus eiro. 2019. finanšu gadā grupā strādāja aptuveni 4000 darbinieku. ALSO Holding AG galvenais akcionārs ir Droege Group (Diseldorfa, Vācija). Plašāka informācija ir pieejama vietnē https://also.com .

Droege Group

Droege Group (dibināts 1988. gadā) ir neatkarīgs konsultāciju un investīciju uzņēmums ģimenes īpašumā. Uzņēmums ir specializējies pielāgotu restrukturizācijas programmu izstrādāšanā ar mērķi palielināt uzņēmumu vērtību. Droege Group apvieno ģimenes uzņēmuma struktūru un kapitāla spēku vienotā ģimenes pamatkapitāla uzņēmējdarbības modelī. Grupa veic sava kapitāla tiešas investīcijas meitas uzņēmumos un vidēja lieluma uzņēmumos, kas nonākuši “īpašā situācijā”. Ar vadmotīvu “sniegums – atbilstoši augstākajiem standartiem” (execution - following the rules of art) uzņēmums pirmklasīgi īsteno uz galarezultātu orientētu uzņēmuma attīstību. Droege Group investīciju stratēģija atbilst pašreizējām vadošajām attīstības tendencēm – zināšanas, savienojamība, profilakse, demogrāfija, specializēšanās, nākotnes darbs, iepirkšanās 4.0. Uzņēmuma rīcību nosaka tiekšanās uz augstu kvalitāti, inovācijām un ātrumu. Droege Group darbojas 30 valstīs un ir sekmīgi nostiprinājis savas pozīcijas gan vietējā, gan starptautiskajā tirgū. Plašāka informācija ir pieejama vietnē: https://droege-group.com.

Atruna

Šis paziņojums medijiem ietver uz nākotni vērstus paziņojumus, kas balstīti uz pašreizējiem ALSO vadības pieņēmumiem un prognozēm. Zināmi un nezināmi riski, neskaidrības un citi faktori var radīt būtiskas atšķirības starp šeit izteiktajiem uz nākotni vērstajiem paziņojumiem un patieso notikumu attīstību, jo īpaši attiecībā uz grupas rezultātiem, finanšu situāciju un sniegumu. Grupa neapņemas aktualizēt šos uz nākotni vērstos paziņojumus vai pielāgot tos notikumiem vai attīstībai nākotnē.