1. Back

2020.16.3 - Mārupe

Korona vīrusa sekas - ALSO palīdz saviem klientiem

Kopš korona vīrusa izplatības sākuma mēs sekojam līdzi jaunumiem un sekmīgi strādājam pie plaša spektra pasākumiem, lai garantētu piegādes ķēdes, kā arī darbinieku, klientu un sadarbības partneru personisko drošību. Iespēju robežās sanāksmes notiek digitāli, un daudzi no mūsu darbiniekiem tiek instruēti kādu laiku strādāt no mājām.

ALSO arī palīdzēs klientiem, kuriem radušās īstermiņa apgrozāmo līdzekļu grūtības korona vīrusa radīto seku dēļ. „Izmantojot ilgtermiņā ieviestas biznesa informācijas sistēmas, grupa nepārtraukti analizēs visus tālākpārdevējus, lai varētu viņus proaktīvi atbalstīt. Tādējādi mums ir pieejams ļoti skaidrs un precīzs pārskats par uzņēmuma uzticamajiem klientiem, kuri ir strukturāli stipri, bet pašlaik saskaras ar risku iekļūt grūtībās korona vīrusa radīto seku dēļ. No ALSO jūs saņemsiet ātru un nebirokrātisku atbalstu,” paziņojis ALSO Holding AG vadītājs Gustavo Mellers-Hergts.

Atkarībā no tirdzniecības apjoma un līmeņa mēs piedāvājam pagarināt maksājumu termiņus tālākpārdevējiem, kurus tas jau skāris. Šim nolūkam ALSO Holding un tā valstu uzņēmumi atvēl papildu apgrozāmos līdzekļus ar divciparu skaitli izsakāmu miljonu apmērā. Uzņēmums arī būs elastīgs attiecībā uz individuālo tālākpārdevēju situāciju saistībā ar kredītlīnijām. Pasākumu īstenošana sāksies nekavējoties, un sākotnēji šie pasākumi ir paredzēti līdz aprīļa beigām. Tomēr uzņēmums arī pēc tam turpinās atbalstīt un sniegt padomus gadījumos, ja mazo un vidējo uzņēmumu līmeņa tālākpārdevēji saskarsies ar problēmām. Lūdzam savus jautājumus attiecībā uz iepriekšminēto sūtīt uz support4corona@also.com .

ALSO darīs visu iespējamo, lai aizsargātu savus klientus, sadarbības partnerus un darbiniekus. Visa uzņēmuma komanda ir aktīvi iesaistījusies, lai sniegtu palīdzīgu roku šajā grūtajā laikā. Drīzumā mēs arī publicēsim detalizētāku informāciju par konkrētiem turpmākajiem pasākumiem.

Tiešā saite uz paziņojumu medijiem: https://www2.also.com/press/20200316en.pdf

ALSO Holding AG kontaktpersona:

Manuela Rosta-Haina

ALSO Group komunikācijas daļas vadītāja

Tālrunis: +49 151 14040215

E-pasts: manuela.rost-hein@also.com

ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emena, Šveice) apvieno informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) nozares pakalpojumu sniedzējus un viņu klientus. ALSO piedāvā vairāk nekā 660 datortehnikas, programmatūras un IT pakalpojumu piegādātājus saviem vairāk nekā 110 tūkstošiem pircēju, kuriem ir iespēja izvēlēties no plaša īpaši pielāgotu loģistikas, finanšu un IT pakalpojumu nozares spektra, kā arī tradicionālajiem izplatīšanas pakalpojumiem. ALSO visus savus pakalpojumus piedāvā „vienas pieturas veikalā” – no sarežģītu IT sistēmu izstrādāšanas, datortehnikas un programmatūras nodrošināšanas un apkalpošanas līdz pat IT aparatūras pieņemšanai, atjaunošanai un tālākpārdošanai. ALSO ir pārstāvniecības 23 Eiropas valstīs, un grupas pārdošanas apjomu neto summa sasniedz aptuveni 10,7 miljardus eiro. 2019. finanšu gadā grupā strādāja aptuveni 4000 darbinieku. ALSO Holding AG galvenais akcionārs ir Droege Group (Diseldorfa, Vācija). Plašāka informācija ir pieejama vietnē: https://also.com .

Droege Group

Droege Group (dibināts 1988. gadā) ir neatkarīgs konsultāciju un investīciju uzņēmums ģimenes īpašumā. Uzņēmums ir specializējies pielāgotu restrukturizācijas programmu izstrādāšanā ar mērķi palielināt uzņēmumu vērtību. Droege Group apvieno ģimenes uzņēmuma struktūru un kapitāla spēku vienotā ģimenes pamatkapitāla uzņēmējdarbības modelī. Grupa veic sava kapitāla tiešas investīcijas meitas uzņēmumos un vidēja lieluma uzņēmumos, kas nonākuši „īpašā situācijā”. Ar vadmotīvu „sniegums – atbilstoši augstākajiem standartiem” (execution - following the rules of art) uzņēmums pirmklasīgi īsteno uz galarezultātu orientētu uzņēmuma attīstību. Droege Group investīciju stratēģija atbilst pašreizējām vadošajām attīstības tendencēm – zināšanas, savienojamība, profilakse, demogrāfija, specializēšanās, nākotnes darbs, iepirkšanās 4.0. Uzņēmuma rīcību nosaka tiekšanās uz augstu kvalitāti, inovācijām un ātrumu. Droege Group darbojas 30 valstīs un ir sekmīgi nostiprinājis savas pozīcijas gan vietējā, gan starptautiskajā tirgū. Plašāka informācija ir pieejama vietnē: https://droege-group.com.

Atruna

Šis paziņojums medijiem ietver uz nākotni vērstus paziņojumus, kas balstīti uz pašreizējiem ALSO vadības pieņēmumiem un prognozēm. Zināmi un nezināmi riski, neskaidrības un citi faktori var radīt būtiskas atšķirības starp šeit izteiktajiem uz nākotni vērstajiem paziņojumiem un patieso notikumu attīstību, jo īpaši attiecībā uz grupas rezultātiem, finanšu situāciju un sniegumu. Grupa neapņemas aktualizēt šos uz nākotni vērstos paziņojumus vai pielāgot tos notikumiem vai attīstībai nākotnē.