Kā pieteikties

Pirmā iespaida izveidošanai par sevi vienmēr tiek dota tikai viena iespēja. Jo īpaši tas attiecināms uz darba pieteikumiem.

ALSO grupas mītnē Šveicē vai ALSO uzņēmumos visā Eiropā: vairāk nekā 3420 darbinieki no 50 dažādām tautībām ir izvēlējušies ALSO kā darba devēju.

Daži vienkārši ieteikumi laba darba pieteikuma izveidošanai

 • Pavadvēstules
 • CV
 • Atsauksmēm, ieteikuma vēstulēm un sertifikātiem

 • Kurai no vakancēm piesakāties?
 • Kāpēc tieši šī vakance ir Jūs ieinteresējusi?
 • Ko sagaidāt no jaunā darba?
 • Kāpēc tieši Jūs būtu labākais kandidāts uz šo vakanci?

 • CV jāiesniedz tabulveida formātā
 • Sāciet ar savu pēdējo ieņemto amatu

 • Rūpīgi pārbaudiet savu pieteikumu, pievēršot uzmanību formatēšanai un pareizrakstībai.
 • Nodrošiniet pieteikumam skaidru struktūru un pārliecinieties par to, ka tas ir viegli lasāms.
 • Ievērojiet vispārpieņemtos lietišķās sarakstes noteikumus (piem., rindkopas, rindstarpas un fontu lielumu).
 • Ja vēlaties, lai Jūsu pieteikums ir ideāli noformēts, pirms pieteikuma nosūtīšanas pārkonvertējiet visus Word dokumentus vienā PDF failā, kas nav lielāks par 5 MB.

 • Miniet savā CV savus hobijus un intereses.
 • Formulējiet savu pavadvēstuli tā, lai radītu mūsos vēlmi uzzināt vēl kaut ko par Jums.
 • Pastāstiet, kāpēc tieši Jūsu kompetence varētu būt tik vērtīga mūsu uzņēmumam.
 • Piedāvājiet mums vadlīnijas darba intervijai.

Kā pieteikties darbā

Šajā digitālajā laikmetā mēs ceram saņemt Jūsu pieteikumus pa e-pastu. Uz e-pasta pieteikumiem attiecināmi tie paši noteikumi, kas uz pieteikumiem, kas tiek nosūtīti pa pastu. Atcerieties pievienot visus nepieciešamos failus.

Visvienkāršāk ir visu iepriekšminēto ievietot vienā PDF dokumentā (maksimāli 5 MB). Tādējādi nekas nepazudīs un personāldaļas menedžerim uzreiz būs pieejami visi Jūsu dati

E-pasta adresi, uz kuru sūtīt pieteikumu, atradīsiet attiecīgajā darba piedāvājumā.

Mēs labprāt saņemsim Jūsu pieteikumus arī klasiskā veidā – pa pastu. Mums būs nepieciešama pavadvēstule, CV un visu atsauksmju, ieteikuma vēstuļu un sertifikātu kopijas, kas varētu būt attiecināmas uz Jūsu izvēlēto vakanci; tie paši noteikumi attiecas arī uz pieteikumiem, kas tiek sūtīti pēc Jūsu personīgās iniciatīvas.

Papildus pievienojiet informāciju par jomu, kurā vēlaties strādāt un iespējamo darba pienākumu pildīšanas sākuma datumu.

Saņēmēja vārdu un adresi atradīsiet darba sludinājumā.

Jautājumi & Atbildes

Jūs varat pieteikties tieši konkrētajā filiālē. Ja ir vairāk kā viena Jūs interesējoša valsts vai filiāle, Jūs varat pieteikties caur ALSO Holding AG centrālo pieteikumu servisu. Tur Jūsu pieteikums tiks rūpīgi izskatīts un nosūtīts uz jebkuru filiāli/valsti, kurā ir attiecīgā vakance.

Diemžēl uz šo jautājumu mēs nevaram atbildēt, jo pieteikumu izskatīšanas process katrai pozīcijai ir atšķirīgs. Mēs centīsimies atbildēt uz Jūsu pieteikumu, cik ātri vien iespējams.

Ja Jūs piesakāties uz kādu konkrētu vakanci, aprakstā vienmēr ir iekļauta informācija par kontaktpersonām. Ja tomēr šādu informāciju neatrodat, nosūtiet savu pieteikumu attiecīgās filiāles personāldaļai. Ja Jūs māc šaubas, piezvaniet mums un mēs Jums palīdzēsim.

Mēs priecāsimies saņemt Jūsu pieteikumus pa pastu. Tomēr datorizēta pieteikuma nosūtīšana ir vienkāršāka, ātrāka un ērtāk izmantojama.

Labs darba pieteikums vienmēr sastāv no pavadvēstules, CV, atsauksmēm, ieteikuma vēstulēm un sertifikātiem. Tam jānodrošina pirmais iespaids par Jūsu profesionālajām un personīgajām īpašībām. Papildus informāciju par šo tēmu atradīsiet sadaļā Padomi darba pieteikumiem.

Mēs atjauninām darba piedāvājumus katru dienu. Ja pozīcija ir aizņemta, tā vairs neparādās mūsu tīmekļa vietnē. Tādēļ jāpieņem, ka visas redzamās vakances joprojām ir pieejamas.

Protams, arī pēc atteikuma saņemšanas varat pieteikties jebkurai brīvai vakancei ALSO.

Mūsu mērķis ir radīt tādus darba apstākļus, kas piesaista plašu talantu loku un sniedz viņiem iespēju kāpt pa profesionālajām karjeras kāpnēm un attīstīt savu potenciālu. Tādējādi karjeru nomainījušie darbinieki tiek laipni lūgti, ja vien viņiem ir atbilstoša kvalifikācija vēlamajai pozīcijai.

ALSO vienmēr meklē talantīgus cilvēkus, kas varētu atbalstīt mūsu uzņēmumu. Tādēļ vienmēr priecājamies, kad indivīdi izrāda iniciatīvu, nosūtot savus pieteikumus.