1. Atpakaļ

Jūsu ceļš uz mūsu uzņēmumu

ALSO piedāvā lieliskas iespējas

Nav svarīgi, vai Jūs joprojām mācāties skolā vai universitātē, vai arī esat jau pieredzējis menedžeris – mēs piedāvājam Jums iespējas veidot savu veiksmes stāstu pie mums.

ALSO principi veido uzņēmuma darbības pamatu. Tie nodrošina mūsu ikdienas sadarbību ar klientiem, biznesa partneriem, kā arī vienam ar otru. Arī pie uzņēmuma nepiederošas personas bauda unikālu servisa līmeni, ko nodrošina ALSO, pamatojoties uz šiem principiem.

Vai esam ieinteresējuši Jūs? Tad piesakieties uz kādu no pieejamajām pozīcijām un kļūstiet par daļu no mūsu komandas.

Profesionāļi

Jums jau ir kāda pieredze savā profesijā. Tagad Jūs vēlaties kaut ko mainīt: Jūs vēlētos uzņemties lielāku atbildību un gūt panākumus savā izvēlētajā profesijā. ALSO piedāvā dažādas iespējas realizēt šādas ar karjeru saistītas ambīcijas.

Menedžeri

Jūs, kā menedžeris, vēlaties uzņemties jaunus pienākumus, ienest jaunas vēsmas uzņēmumā ar savu pieredzi, savām zināšanām un līdera īpašībām, kā arī dot savu artavu mūsu tirgus paplašināšanas aktivitātēs.

Studenti

ALSO piedāvā plašas iespējas strādāt gribošiem un talantīgiem studentiem. Jums tiek dota iespēja gūt praktisku pieredzi IKT sfērā, stažējoties mūsu uzņēmumā, iesaistoties darba – studiju programmā vai arī izstrādājot tēzes savam bakalaura, maģistra vai doktora darbam. Šī procesa laikā Jūs varat iegūt vērtīgus kontaktus, kas palīdzēs Jūsu turpmākās profesionālās karjeras veidošanā, kā arī kļūs par lielu soli Jūsu karjeras virzienā ALSO uzņēmumā.

Mācekļa statuss/Profesionālā apmācība

Profesionālā apmācība ALSO uzņēmumā ir izcils sākums ceļā uz darba tirgu. Mēs piedāvājam jauniem cilvēkiem profesionālo apmācību savās noliktavās un birojos. Vairums no mācekļiem pēc apmācību pabeigšanas paliek strādāt ALSO un tādējādi saņem iespēju kvalificēties citām pievilcīgām pozīcijām, iesaistoties tālākas izglītības kursos, ko atbalsta uzņēmums.