HP ELITEBOOK X360 - Nulle kompromisu un 360 grādu iespējas

Aptuveni pirms gada HP Inc.kļuva par jaunu uzņēmumu, kopš tā laika mūsu vīzija ir bijusi saistīta ar vēlmi radīt tādu tehnoloģiju, kas nodrošinātu labāku dzīvi ikvienam jebkurā pasaules malā. HP Personal Business Systems cilvēki strādā, lai palīdzētu uzņēmumiem izveidot tādu darba vidi, kurā darbinieki justos motivēti, enerģiski un pilnveidojušies. Mēs to dēvējam par “Nākotnes biroju” – darba vietu, kas neradītu barjeras iedvesmai, produktivitātei un ideju apmaiņai.

Šodien mēs turpinām ieviest mūsu risinājumus, apvienojot labāko no katra produktu portfeļa vienā perfektā kopumā. Sekojot CES 2017 izstādē izskanējušam paziņojumam, es ar prieku Jūs iepazīstinu ar jaunāko mūsu HP EliteBook portfeļa papildinājumu - HP EliteBook x360. Šis pasaulē plānākais biznesa hibrīdklēpjdators sevī apvieno HP Spectre jaudīgo, plāno un vieglo dizainu, HP EliteBook Folio sadarbības iespējas un HP Elite drošību un izturību.

Šī ir skaista, jaudīga, mobila, daudzpusīga un sadarbību atbalstoša tehnoloģija – tieši tas, ko vēlas profesionāļi.

Lai arī kurp aizvestu Jūsu biznesa aktivitātes vai izklaides, uzstādiet jaunus kritērijus darbam un atpūtai.

Ikonisks Elite dizains

Skaistums, izturība un funkcionalitāte – tik saskanīgs apvienojums kā nekad agrāk! Pārsteidzošais HP EliteBook x360, kas atbilst augstiem precizitātes standartiem, ir aprīkots ar skaistu CNC alumīnija viengabala rāmi, dimanta formas akcentiem, spēj iziet divpadsmit MIL-STD 810G testus.

Nepārspējama lokanība

Esiet gatavs jebkādai situācijai ar 3600 ierīces izmantošanas iespējām. Pieci lietošanas režīmi - darbs, koplietošana, prezentācija, konference un rakstīšana – piedāvā mūsdienīgas daudzpusīgas izmantošanas iespējas, kļūstot par jaunu sadarbības un produktivitātes etalonu.

Pilnīga aizsardzība

Saņemiet nepārtrauktu aizsardzību no pasaulē drošākā un viegli kontrolējamā datora. HP Sure Start Gen3 aizsargā no BIOS uzbrukumiem, savukārt, papildus iegādājamais HP Sure View integrētais privātuma ekrāns ar vienas pogas palīdzību liedz pieeju identificētajiem hakeriem.

Ātra uzlāde

Pilnībā uzlādēta baterija nodrošina 16 stundas un 30 minūtes darba un izklaižu. Tad izmantojiet HP ātri lādējamo bateriju, lai nodrošinātu tālāku EliteBook x360 darbu. 50% baterijas uzlāde tikai 30 lādēšanas minūtēs!

Jaunākie Elite sērijas datori

  ALSO kods Name Cena
3093798 HP Elitebook x360 1030 G3 i5-8250U Pēc pieprasījuma
3093820 HP Elitebook x360 1030 G3 i5-8250U Pēc pieprasījuma
3093823 HP Elitebook 1050 G1 i5-8400H 15inch Pēc pieprasījuma

Apskati arī pārējos Elite sērijas datorus

  ALSO kods Name Cena
  ALSO kods Name Cena
2882261 HP Wireless Premium Mouse Pēc pieprasījuma Vairāk informācijas

kursors.lv apskats: HP EliteBook x360 1020 G2