Kāpēc izvēlēties APC Easy tīkla skapjus?

Tīkla skapji ir svarīgākais datu centru elements. Tajos tiek ievietoti un aizsargāti vērtīgie IT ieguldījumi, tie piedāvā daudzveidīgas pielāgošanas funkcijas, lai uzlabotu infrastruktūras izvietošanu. Veidojot projektu, tie pārāk bieži tiek atstāti otrajā plānā.

Izvēlieties APC Easy tīkla skapjus un padariet IT skapju izvietošanu vienkāršu, ātru un mērogojamu. Izveidojiet jaudīgu klientu infrastruktūras pamatu un iegūstiet pielāgojamu tīkla skapju klāstu ar maināmiem izmēriem, lai savienotu tīkla skapjus, serveru telpas un visus datu centrus.

Ātra un vienkārša izvietošana

APC Easy tīkla skapji ir pilnībā samontēti, un tiem ir ritenīši, līmeņošanas kājas, dalītas aizmugures durvis un papildu aizmugures kronšteini ātrai uzstādīšanai un izvietošanai.

Izcila uzticamība

APC Easy skapju kvalitatīvās konstrukcijas kalpos ilgi. Tās atbilst nozares standartam EIA-310-E, ir iekļautas UL sarakstā. To standarta garantija ir 5 gadi.

Pielāgošanas iespējas

Paplašiniet un pielāgojiet APC Easy tīkla skapjus, izmantojot plašas iespējas, kas ietver PDU, kabeļu pārvaldības, plauktu un dzesēšanas risinājumus.

Aizsargājiet svarīgāko

Glabājiet savu klientu IT investīcijas tīkla skapjos un aizsargājiet tos, izmantojot fiziskās drošības funkcijas un papildu piederumus, piemēram, viedo nepārtraukto barošanu, IP kameras un temperatūras un mitruma detektorus.

Easy tīkla skapis jebkurai situācijai

APC Easy tīkla skapjiem ir dažādi augstumi, platumi un dziļumi, kā arī papildu sānu korpusi pēc izvēles, tāpēc tos var konfigurēt, lai tie būtu piemēroti jebkuram IT lietojumam. Easy Rack risinājumiem ir standartizētas konstrukcijas, tajos var ievietot dažādu lielumu datu centriem paredzētas infrastruktūras iekārtas un nodrošināt to aizsardzību.

Iegādāties tūlīt

Easy tīkla skapju opcijas

Iegūstiet pārskatu par pieejamām papildiespējām APC Easy skapjiem.


Plaukti, paneļi un palīgmateriāli

Strāvas nodrošināšana un aizsardzība

Easy tīkla skapju PDU saimes produkti nodrošina viegli uzstādāmus, viegli lietojamus strāvas sadales risinājumus jebkuram budžetam un lietojumam.

APC Smart-UPS saimes produkti nodrošina viedu un efektīvu tīkla strāvas aizsardzību serveriem, pārdošanas punktam, maršrutētājiem, komutatoriem, centrmezgliem un citām tīkla iekārtām.

Drošība

NetBotz skapjos nodrošina pilnībā integrētu, mērogojamu plauktu pārvaldības risinājumu piekļuves kontroles punktu pārvaldībai.

NetBotz kameras nodalījumi nodrošina kustību konstatēšanas iespējas un detalizētus brīdinājumus, lai uzlabotu ielaušanās atklāšanu un klienta tīkla skapja drošību.

NetBotz sensoru sērija piedāvā plašu Plug and Play piekļuves un vides sensoru klāstu, lai palīdzētu nodrošināt pilnīgu pārskatu par klientu IT vidi.

APC Easy statņu PDU temperatūras un mitruma sensori precīzi pārrauga klientu datu centra vidi, palīdzot nodrošināt nevainojamus apstākļus.

Vai esat gatavs izmantot vienkāršāku, ātrāku tīkla skapju izvietošanas risinājumu? Skatiet pilnu APC Easy tīkla skapju klāstu kopā ar informāciju par to cenām un pieejamību ALSO e-veikalā.

Vai jums ir jautājumi un nepieciešama palīdzība?

Sazinieties ar ALSO komandu, lai konsultētos par to, kā atlasīt atbilstošu tīkla skapi un piederumu opcijas nākamajam projektam.

Sazināties ar mums