1. Atpakaļ

3 iemesli tehnoloģijas “Always-on"
izmantošanai mazajā biznesā

Pastāvīgas ir tikai izmaiņas

Darboties mazā biznesa nišā vienmēr ir izaicinoši, bet tieši šobrīd pielāgošanās spēja, drošība un veiklība, pārvaldot izdevumus un saglabājot balansu it visā, var būt jo īpaši svarīgi uzņēmuma darbībai. Vairums uzņēmumu meklē vienkāršus IT risinājumus, vienlaikus cenšoties izvairīties no lieliem izdevumiem tehnoloģiju jomā.

Dīkstāve nav variants, un Jūsu mazajam biznesam ir nepieciešamas vienmēr gatavībā esošas tehnoloģijas. Mākonis nodrošina piekļuvi tehnoloģijām, kas agrāk nebija tik vienkārši pieejamas. Tagad, izmantojot mākoni, Jūs varat:

Nodrošināt darbiniekiem iespēju strādāt attālināti Izmantot uzņēmuma līmeņa tehnoloģijas

Tālāk esam uzskaitījuši trīs svarīgus iemeslus, kāpēc Jūsu mazajam biznesam ir noderīga IT attālinātā pārvaldība mākonī.

Tehnoloģiju izmantošana mākonī Jums nodrošina lielāku pielāgojamību nepieciešamo pakalpojumu pievienošanā un samazināšanā, kad tas nepieciešams. Pat gadījumā, ja Jums nav milzīga IT personāla (vai tā nav vispār), mobilitātes saglabāšanai Jums ir jāspēj ātri un viegli pārvaldīt savu tīklu. Mākonī izvietota tīkla pārvaldība:

 • Nodrošina Jūsu lietotnes redzamību, reāllaika diagnostiku tīmeklī, uzraudzību un ziņojumu sagatavošanu
 • Sniedz pašnodrošināšanas iespēju darbinieku ierīcēm
 • Apvieno IT administrēšanas procesu pārvaldību, ļaujot Jums kontrolēt tīkla procesus vienā informācijas panelī

Šajā laikā, kad no mājām strādā arvien vairāk cilvēku, piekļuve mākonī izvietotiem biznesa rīkiem vienkāršo attālināto darbu. Ar mākonī izvietotiem sadarbības rīkiem saglabājiet ikviena darbinieka produktivitāti:

 • Videokonferences ar iebūvētu šifrēšanu gan lietotāju privātuma, gan Jūsu datu aizsardzībai
 • Pieteikšanās sanāksmēs ar vienu klikšķi, augstas kvalitātes video un vienkārša ekrāna kopīgošanas iespēja
 • Droša ziņojumu un failu apmaiņa starp dažādām ierīcēm
 • Digitālas baltās tāfeles vieglai ideju ģenerēšanai un apmaiņai komandā

Mākoņa “Always-on" (Nepārtrauktība) režīms nozīmē, ka tajā uzglabātā informācija vienmēr ir atjaunināta. Jums tiek nodrošināta piekļuve lietotņu pēdējiem jauninājumiem un drošības uzlabojumiem, tādējādi Jums nav jātērē laiks jauninājumu instalēšanai un problēmu novēršanai. Jūsu darbinieki var strādāt no jebkuras ierīces, jebkurā laikā un no jebkuras vietas, kā arī var piekļūt mākonī izvietotiem drošības risinājumiem, kas:

 • Sniedz drošu piekļuvi tīklam no jebkuras ierīces
 • Aizsargā Jūsu sensitīvos datus, verificējot lietotājus, ierīces un lietotnes
 • Ar mākonī izvietotiem drošības risinājumiem aizsargā no dažādiem apdraudējumiem
 • Konstatē un bloķē kiberuzbrukumus

Optimizējiet sava uzņēmuma naudas plūsmu un produktivitāti

Jums ikdienā ir daudz darāmā, un papildus tam Jūs noteikti nevēlaties veltīt laiku IT problēmu risināšanai. Lai saglabātu konkurētspēju, jums ir nepieciešama pielāgojama tehnoloģija, kas palīdz optimizēt jūsu naudas plūsmu, produktivitāti un izaugsmes potenciālu.
Jautājumu gadījumā par CISCO produktiem un risinājumiem Jums palīdzēs Nils Gurskis