Samsung Galaxy A51 Infinity-O displejs optimizē vizuālo simetriju. Tagad Tu vari spēlēt, skatīties, sērfot internetā un darīt vēl citas lietas bez pārtraukumiem uz 6.5” FHG platekrāna displeja, darbināma ar Super AMOLED tehnoloģiju.

Quad Cam ļauj uzņemt bildes ar vēl lielāku perspektīvu – 48MP galvenā kamera ar Ultra augstu rezolūciju kameru kristāldzidriem foto dienu vai nakti. 123 grādu 12MP Ultra Wide kamera uzņem labākos skatus. 5MP Macro kamera speciāli paredzēta unikāliem tuvplāniem, bet ar 5MP Depth kameru veido izcilus Live Focus efektus.

Kad esi ārā pasaulē, dzīvodams savu dzīvi, Tev ir nepieciešams telefons, kas neizlādējas ātri. Ar 4000 mAh bateriju, Tev ir visa nepieciešamā enerģija, lai straumētu, dalītos vai spēlētu! Un, ja tomēr Tev nav gana, iespraud un uzlādē ar 15W ātro uzlādi!

Galaxy A51 ir augstas veiktspējas ietilpīga krātuve. Astoņu kodolu procesors un līdz 6 GB RAM nodrošina vienmērīgu un efektīvu darbību. Lejupielādē vairāk un mazāk dzēs, izmantojot līdz pat 128 GB iekšējo krātuvi. Pievieno vēl vairāk, izmantojot 512 GB microSD karti.