IZGLĪTĪBA JAUNĀ VEIDOLĀ

Mācības pakāpeniski pārorientējas uz digitālajām formām. Taču neatkarīgi no tā, vai skolēni mācās mājās, klasē vai jebkur citur, ir dažas prioritātes, kas nemainās.

Ar mūsu ilgtspējīgo piedāvājumu portfeli, kas vērsts uz skolēnu un darbinieku aizsardzību un drošību, nav labāka veida, kā atbalstīt jebkura vecuma cilvēkus, lai viņi varētu gūt panākumus neatkarīgi no tā, kur viņi mācās.

KLASĒ

Aizsargājiet savas ierīces neatkarīgi no tā, kur skolēni tās izmanto - tālmācībā vai mācību stundās. Nodrošiniet stundu interaktivitāti un skolēnu iesaisti.

DALĪTĀS TELPAS

Pasargājiet koplietošanas mācību telpas ar ērtu, ergonomisku iekārtojumu, tostarp antibakteriāliem piederumiem, lai ierobežotu mikrobu izplatīšanos.

MĀJĀS

Atbalstiet mācīšanos mājās, izmantojot komplektu, ar kuru var pieslēgt ierīces lielākiem TV ekrāniem mājās, un palīdziet skolēniem koncentrēties, izmantojot aksesuārus, kas atbalsta pareizu stāju.

PERSONĀLA LABKLĀJĪBA

Veiciniet darbinieku labsajūtu, piedāvājot risinājumus, kā izveidot ērtas darba vietas gan mājās, gan klasē.

JEBKUR UN JEBKAD

Ļaujiet skolēniem un darbiniekien stŗādāt jebkurā vietā, izmantojot plašu piederumu klāstu, kas paredzēts gan coilvēku, gan ierīču aizsardzībai.

DARBS JAUNĀ VEIDOLĀ

Tā kā mēs pielāgojamies jaunajai pēc-pandēmijas darba vides realitātei, tad komforts, drošība un labklājība ir būtiski svarīgi, lai ikviens justos labi.

Neatkarīgi no tā, vai jūsu darbinieki atgriežas birojā vai paliek mājās, mūsu antibakteriālā tehnoloģija un atjautīgie vietas taupīšanas risinājumi ļauj viņiem netraucēti strādāt no jebkuras vietas.

KOMPAKTS UN PRODUKTĪVS

Pārvērtiet virtuves galdus par nepieciešamajiem mini birojiem, izmantojot mūsu tehnoloģiju risinājumus, kas izstrādāti, lai maksimāli izmantotu mazākas darba telpas.

DUBULTOJIET EKRĀNUS

Vai zinājāt, ka, paplašinot klēpjdatora skatu uz ārējā ekrāna, varat strādāt par 25 % produktīvāk? Lūk, kā izveidot perfektu darba vietu.

TRĪSKĀRŠS IEGUVUMS

Uzlabojiet produktivitāti līdz pat 35 %, izmantojot trīs ekrānu konfigurāciju. Pievienojiet divus īpaši augstas izšķirtspējas monitorus savam klēpjdatoram un sāciet paātrināt savus projektus.

KUSTĪBĀ

Attālinātais darbs nenotiek tikai no mājām. Izmantojot kompaktus un atjautīgus tehnoloģiju risinājumus, uzziniet, kā izveidot rakstāmgaldu somā, lai varētu strādāt no jebkuras vietas.

Antibakteriālie risinājumi

Tā kā mēs pielāgojamies jaunajai pēc-pandēmijas darba vides realitātei, tad komforts, drošība un labklājība ir būtiski svarīgi, lai ikviens justos labi.

Neatkarīgi no tā, vai jūsu darbinieki atgriežas birojā vai paliek mājās, mūsu antibakteriālā tehnoloģija un pārdomātie vietas taupīšanas risinājumi ļauj viņiem netraucēti strādāt no jebkuras vietas.

1. LĪMENIS: AIZSARDZĪBAS BARJERAS

Palieliniet attālumu starp cilvēkiem un virsmām, kurām viņi pieskaras, izmantojot pamata antibakteriālo aizsardzību, piemēram, tastatūru vākus un zīmuļus, kas paredzēti, lai samazinātu inficēšanās risku.

2. LĪMENIS: INTEGRĒTA AIZSARDZĪBA

DefenseGuardTM produkti ir piesūcināti ar antibakteriāliem līdzekļiem uz sudraba bāzes. Ir pierādīts, ka tas pasargā un novērš 99,9% baktēriju augšanas iespējamību no produkta pirmās dienas līdz pēdējai.

3. LĪMENIS: AKTĪVĀ AIZSARDZĪBA

CES 2021 Inovāciju balvas laureāts, mūsu ekonomiskā un netraucējošā UV-C dezinfekcijas gaisma aktīvi iznīcina baktērijas un vīrusus no ierīcēm un virsmām.

Sekojiet līdzi jaunākajām Targus ziņām!

ATKLÄ€T TARGUS PRESES ZIŅAS

Pierakstīties ALSO digitālām ziņām

Sekojiet līdzi jaunākajām Targus ziņām un akcijām