SAŅEMIET SAVU ATLAIDI NEKAVĒJOTIES!

Izmantojiet izdevību un ieskatieties mūsu garāžas izpārdošanā, kur HP produkcija ir pieejama par zemākajām cenām, kādas jebkad redzētas! Jo ātrāk rīkosieties, jo vairāk iegūsiet no mūsu plašā lielisko piedāvājumu klāsta. Pateicoties ārkārtīgi zemajām iegādes cenām, jūs, pārdodot tālāk HP produkciju, esat īpaši priviliģētā stāvoklī, jo mazumtirdzniecības cena jūsu klientiem paliek tāda pati. Baudiet pievilcīgu papildu tīro peļņu!

Garāžas izpārdošanas devīze ir “Atpakaļ pie pirmsākumiem”, jo HP veiksmes stāsts sākās ar preču pārdošanu vienkāršā īrētā garāžā.

Tur Bils Hjūlets un Deivs Pakards nodibināja savu uzņēmumu un tajā aizsākās šobrīd tik pazīstamās vispasaules korporācijas veiksmesstāsts. Gluži tāpat kā toreiz arī mēs piedāvājam lieliskas preces par nepārspējami zemām cenām, taču šodien tas notiek mūsu “tiešsaistes garāžā”.

KAS IR HP GARĀŽAS IZPĀRDOŠANA?

Tāpat kā HP dibinātāji Bils Hjūlets un Deivs Pakards, arī mēs savā tiešsaistes garāžā vēlamies jums piedāvāt augstas kvalitātes preces par lieliskām cenām. Viņi 1939. gadā Palo Alto, Kalifornijā, savam dzīvoklim piederošajā īrētā garāžā nodibināja savu uzņēmumu — un pārējais jau ir vēsture. Šodien šī šobrīd nu jau vispasaules uzņēmuma dibināšana tiek dēvēta par brīdi, kad radās Silīcija ieleja — vieta, kur savus uzņēmumus ierodas dibināt augsto tehnoloģiju uzņēmumi no visas pasaules.

Organizējot savu garāžas izpārdošanu, esam radījuši rentablu iespēju, lai HP izcilā produkcija jums palīdzētu būtiski palielināt jūsu tīro peļņu. Iegādājoties preces par ekstrēmi zemām cenām un pārdodot tās tālāk saviem klientiem par parastajām cenām, jūs varat ievērojami palielināt savu peļņu. Piedāvājums attiecas uz plašu dažādu kategoriju HP preču klāstu, kurā atradīsiet , piemēram, printerus, piezīmjdatorus, monitorus, mazumtirdzniecības risinājumus un daudz ko citu, kā arī dažādu papildaprīkojumu. Palieliniet savu pirktspēju jau tūlīt!

KĀ TĀ DARBOJAS

Mūsdienās, kad tehnoloģiskais progress notiek septiņjūdžu zābakiem, ITK preces mainās ļoti strauji. Rezultātā daudzu ierīču dzīves cikls kļūst aizvien īsāks. Lai nepieļautu krājumos esošo preču novecošaos un nodotu tās patērētāju rīcībā, mēs regulāri organizējam savu HP garāžas izpārdošanu, kurā piedāvājam jums vilinošus darījumus. Vēl viena svarīga blakusparādība, kuru nevajadzētu novērtēt par zemu, ir jaunu preču jaunu uzglabāšanas veidu radīšana. Kā mūsu partnerim jums ir iespēja atbalstīt šo abpusēji izdevīgo situāciju un atklāt mūsu neticami lētos piedāvājumus.