HP ProOne 400 G3 AiO T/NT 20”

Elegantākais un funkcijām bagātākais 20” All-in-One galddators ar biznesa klases sadarbības iespējām, skārienjutīgām, pārvaldības in drošības funkcijām - šī ir saprātīga investīcija, kas ir ātri realizējama un izvietojama Jūsu augošajā IT vidē.

  • DAUDZPUSĪGS 360 DIZAINS - Jauns 20” AiO risinājums ar plāno dizainu un savā klasē labāko kabeļu pārvaldības sistēmu piedāvā vienkāršas izvietošanas opcijas neatkarīgi no tā, vai tas ir administratora galds vai darba vieta, atklāta tipa birojs, klases telpa vai sienas stiprinājums.
  • DAUDZPUSĪGS 360 DIZAINS - Jaunais 20” AiO risinājums piedāvā izvietošanu nelielos birojos un darba vietās, ļaujot baudīt plāno dizainu un savā klasē labāko kabeļu pārvaldības sistēmu. Ātri izvietojiet šo AiO atklāta tipa birojā, klasē vai telpā, kurā liela nozīme ir ietaupītajai darba virsmai vai sienas stiprinājumam.
  • LIELISKA VEIKTSPĒJA BEZ JEBKĀDIEM KOMPROMISIEM - Parūpējieties par ikdienas uzdevumu veikšanu, izmantojot elegantos AiO datorus ar Intel augstākās veiktspējas 6.paaudzes 35W un 65W procesoriem, kas ir pielāgojami līdz pat augstākās veiktspējas Core i7 procesoriem gadījumos ar intensīvāku datu plūsmu un Intel Optane datu krātuvi.
  • KOMUNIKĀCIJAS MEZGLS - Baudiet biznesa klases sadarbības iespējas ar Skype for Business, integrētu 1MP HD tīkla kameru un HP trokšņu slāpēšanas programmatūru. Edge-to- edge 10-punktu kapacitīvs skārienpanelis un Microsoft Cortana ar balss atpazīšanas programmatūru ļauj mijiedarboties ar datoru dabiskā veidā.
  • KORPORATĪVĀS DROŠĪBAS - HP BIOSphere Gen39 identificē un novērš “bojātu” atsāknēšanas procesu, izmantojot BIOS integritātes pārbaudi un atkopšanu iepriekšējā stāvoklī. Tāpat Win 10 nodrošina tādas drošības funkcijas kā Device Guard un Virtual Secure Mode.