1. Atpakaļ

Adobe VIP Marketplace

Viegli pārvaldiet Adobe pakalpojumus, izmantojot ACMP

Ietaupiet laiku un palieliniet ieņēmumus, vienkārši pārvaldot savu klientu Adobe pakalpojumus ar ALSO Cloud Marketplace (ACMP). Tagad Adobe VIP Marketplace ir pieejams tālākpārdevējiem ACMP platformā, nodrošinot vienkāršu pārvaldību pašreizējiem un nākotnes Adobe klientiem.

VIP Marketplace — jauns un vienkāršs veids Adobe pakalpojumu tirdzniecībai.

Pieteikties ACMP, lai pievienotu Adobe VIP piedāvājumu

Lejupielādēt Adobe VIP rokasgrāmatu

Gūstiet lielākus ieņēmumus, samaziniet administratīvās izmaksas

Tagad varat tieši piekļūt Adobe produktiem ACMP platformā, ātrāk nodrošinot gala klientiem Adobe abonēšanas licences. Palieliniet sava uzņēmuma peļņu, iestatot klientiem abonementu automātisku jaunināšanu, un samaziniet administrēšanai nepieciešamo laiku, tieši pārvaldot jaunos un esošos klientus. Pārskatiet šos galvenos Adobe VIP ieguvumus.

Gūstiet lielākus ienākumus

Adobe VIP izmanto automātisku abonementu atjaunināšanu, nodrošinot tālākpārdevējiem prognozējamu naudas plūsmas avotu. Ja klients nevēlas atjaunināt visas licences, līdz gadadienas datumam samaziniet licenču skaitu platformā ACMP. Vai izslēdziet automātisko atjaunināšanu. Izmantojiet iegādātās licences līdz nākamajam gadadienas datumam.

Darba uzsākšana ar vienu klikšķi

Lai sāktu darbu kā jauns, sertificēts Adobe tālākpārdevējs, vajadzīga tikai viena minūte. Aizmirstiet 14 dienu darba uzsākšanas periodu un piekļūstiet Adobe VIP Marketplace uzreiz, izmantojot ACMP. Pievienojiet savam kontam Adobe tālākpārdevēja pakalpojumu un varēsiet pārdot Adobe pakalpojumus.

Rēķins atbilstoši dienu proporcionalitātei

Prognozējiet savu naudas plūsmu, saņemot rēķinu par dienām, kas klientam atlikušas līdz nākamajai gadadienai. Tas nozīmē: ja klientiem līdz gadadienas datumam atlikušas 244 dienas, viņi saņems avansa rēķinu par 244 dienām.

Patīkama klientu pieredze

Gala klientiem netiks veiktas izmaiņas portālā. Jūsu klienti arī turpmāk piekļūs tai pašai administrēšanas konsolei, un tādējādi viņi pat nepamanīs ievērojamas izmaiņas. 

Ātri pievienojiet licences

Jūsu pirmā licence tiks sagatavota jau 10 minūšu laikā.

Papildinformāciju par VIP Marketplace skatiet šeit

VIP Marketplace: pārskats un noteikumi (adobe.com)

Vienkārša iestatīšana ALSO tālākpārdevējiem

Pievienojiet Adobe tālākpārdevēja nomnieku, apstipriniet noteikumus un nosacījumus un divu minūšu laikā kļūsiet par sertificētu Adobe VIP Marketplace produktu pārdevēju platformā ACMP. Kā tālākpārdevējs visu varēsiet pārvaldīt platformā ACMP, un tālākpārdevēja portāls jums vairs nebūs nepieciešams.

Piešķiriet jaunas licences, migrējiet klientus, pārvaldiet turpmāku atjaunināšanu, ieslēdziet vai izslēdziet paziņojumus, izbeidziet līgumus utt. Viss vienuviet. Noskatieties video, lai redzētu, cik vienkārši ir pievienot Adobe VIP jūsu tehnoloģiju pakalpojumiem.

Migrate VIP to VIP Marketplace

Ja jūs jau nodarbojaties ar Adobe VIP tirdzniecību „vecajā” tālākpārdevēja portālā, varat ērti veikt klientu migrāciju no VIP uz VIP Marketplace — veidojot Adobe organizācijas nomnieku, vienkārši ievadiet esošo VIP numuru. Tas ir vienvirziena process. Pēc tam mēs veiksim klienta datu migrāciju no jūsu tālākpārdevēja portāla uz ALSO Cloud Marketplace. Klienti joprojām pārvaldīs klientus esošajā administrēšanas konsolē, savukārt jūs pārvaldīsiet visu no ACMP platformas.

VIP vs VIP Marketplace – what the difference?

Produkti ir tie paši, administrēšanas konsole ir tā pati un arī atbalsts ir tas pats, taču ar VIP Marketplace jūs ietaupīsiet ne tikai laiku, bet arī nervus, pārvaldot visu platformā ACMP. Tas ir universāls risinājums:

  • Piešķiriet lietotājiem uzreiz redzamas licences
  • Vienkāršāka un ātrāka pasūtījumu apstrāde
  • Manuālu uzdevumu automatizācija
  • Nekādu papildu darbību, lai izveidotu pasūtījumus un gaidītu pasūtījumu apstrādi
  • Pasūtījuma atgriešana (14 dienu laikā) tikai ar vienu klikšķi
  • Izmantojiet to pašu interfeisu, ko jau pazīstat no Microsoft produktiem un citiem piegādātājiem.
  • Varat izmantot automātiskās atjaunināšanas iespēju vai iestatīt un saglabāt turpmākas atjaunināšanas summas
  • Nepieciešamības gadījumā varat izbeigt līgumu.
  • Nav nepieciešama tālākpārdevēja konsole un LWS
  • Veiciet avansa maksājumu par atlikušajām līguma dienām

Jums ir pilnīga kontrole, un jūsu klienti nekavējoties redzēs tiem piešķirtās licences.

Kļūstiet par ALSO klientu jau šodien

Mēs uzņēmumā ALSO esam gatavi jums palīdzēt. Ja jums ir jādi jautājumi vai pieprasījumi
par Adobe VIP Marketplace, sazinieties ar mūsu komandu, vai lejupielādējiet mūsu rokasgrāmatu,
lai skatītu plašāku informāciju.

P.S. Vai zinājāt, ka 2020. gadā Adobe nosauca ALSO par EMEA gada partneri?