Privatumo politika

1. Bendroji informacija

Atsakingai vertiname asmens duomenų apsaugą ir laikomės taikomų teisės aktų nuostatų. Šia Privatumo politika informuojame Jus apie tai, kaip mes tvarkome asmens duomenis, kurie renkami šioje interneto svetainėje ar tvarkomi mums vykdant savo veiklą.

2. Duomenų valdytojas

Ši Privatumo politika taikoma duomenų tvarkymui, kurį atlieka UAB „ALSO Lietuva“, Verslo g. 6, Kumpių k., Domeikavos sen., 54311 Kauno raj., tel.: +370 37757550 (toliau – „ALSO“ arba mes), el. paštas lt@also.com.

3. Kontaktai

Rūpimus duomenų apsaugos klausimus galite perduoti mūsų darbuotojui, atsakingam už asmens duomenų apsaugą, el. paštu privacy.lt@also.com arba paštu įmonei UAB „ALSO Lietuva“, Verslo g. 6, Kumpių k., Domeikavos sen., 54311 Kauno raj.

4. Duomenų tvarkymas lankantis mūsų svetainėje

Kai lankotės mūsų svetainėje, žiniatinklio naršyklė automatiškai siunčia informaciją mums. Teikiama informacija apima prašančiojo įrenginio su interneto prieiga IP adresą, prašymo datą ir laiką bei informaciją apie naršyklę. Ši informacija laikinai saugoma registracijos žurnale ir automatiškai ištrinama ne vėliau kaip po 9 savaičių. Surinkti duomenys neleidžia daryti jokių tiesioginių išvadų dėl Jūsų tapatybės.

IP adresas tvarkomas remiantis teisiniu Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) 6 straipsnio 1 dalies (f) punkto pagrindu. Duomenų tvarkymo tikslas yra užtikrinti sklandų ryšio sukūrimą ir sistemos saugumą. Mūsų teisėtas interesas yra užtikrinti Jūsų duomenų saugumą, kibernetinių išpuolių prevenciją ir apsaugą nuo jų, atlikti statistinį vertinimą ir užtikrinti mūsų internetinių paslaugų teikimo optimizavimą.

Be to, kai lankotės mūsų svetainėje, naudojame slapukus ir analizės paslaugas. Norėdami sužinoti daugiau, žr. 7 ir 8 punktus.

5. Naujų klientų registracija ir dalykiniai santykiai su esamais klientais

Įregistruodami naują klientą tvarkome perduodamus kontaktinio asmens duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą) pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies (b) arba (f) punktą iki sutartinių priemonių vykdymo tikslais. Per registracijos procesą gauname Jūsų kredito ataskaitą iš „Creditreform“. Tvarkome kreditingumo informaciją pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies (f) punktą teisėto stabilių dalykinių santykių intereso pagrindu.

Dalykinių santykių palaikymo laikotarpiu tvarkome Jūsų duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą, adresą, informaciją apie užsakytas paslaugas ar prekes):

• BDAR 6 straipsnio 1 dalies (a) punkto pagrindu, jei davėte mums leidimą naudoti Jūsų duomenis arba BDAR 6 straipsnio 1 dalies (f) punkto pagrindu, jeigu esate mūsų klientas, pavyzdžiui, tam tikrų rinkodaros kampanijų ar iniciatyvų tikslais. Šiuo atveju duomenis saugome 2 (dvejus) metus nuo sutikimo davimo arba prekių ar paslaugų įsigijimo dienos.

• BDAR 6 straipsnio 1 dalies (b) punkto pagrindu iki sutartinių ir sutartinių santykių, pavyzdžiui, pasiūlymų arba pirkimo ar išperkamosios nuomos sutarčių vykdymo, tikslais. Šiuo atveju duomenis saugome 10 (dešimt) metų po sutarties galiojimo pabaigos.

• BDAR 6 straipsnio 1 dalies (f) punkto pagrindu, kai tvarkome klientų (juridinių asmenų) darbuotojų asmens duomenis, sudarytų sutarčių vykdymo tikslais, pavyzdžiui, galutinio vartotojo asmens duomenis jam naudojantis ALSONet užsakymų sistema. Šiuo atveju duomenis saugome 10 metų po sutarties galiojimo pabaigos.

6. Renginiai

Jei užsiregistruojate į renginius, iniciatyvas, konferencijas ar panašius ALSO renginius arba juose dalyvaujate, Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, el. pašto adresas ir kita registracijai reikalinga informacija) bus renkami šių renginių planavimo, įgyvendinimo ir sąskaitų už juos išrašymo tikslais.

Šiuo atveju, teisinis Jūsų duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio (b) punktas, t. y. tvarkyti duomenis būtina siekiant įvykdyti sutartį, kurios šalis yra duomenų subjektas, arba įgyvendinti ikisutartines priemones, kurių imamasi duomenų subjekto prašymu. Šiuo atveju duomenis saugome 2 (dvejus) metus po renginio.

Jūsų asmens duomenys, esant būtinybei, gali būti perduodami agentūroms, viešbučiams, kelionių agentūroms.

7. Slapukų naudojimas

Slapukai: svetainėje mes naudojame slapukus. Tai – nedideli tekstiniai failai, saugomi Jūsų kompiuteryje. Jie leidžia mums atpažinti, kai pakartotinai lankotės svetainėje iš to paties kompiuterio.

Sesijos slapukai – tai slapukai, kurie yra saugomi tik Jūsų kompiuteryje tiek, kiek trunka interneto sesija, ir reikalingi atliekant operacijas. Šie sesijos slapukai naudojami tik ryšio kontrolės ir naršymo tikslais ir leidžia Jums patogiai naršyti mūsų svetainėje (pavyzdžiui, tam, kad galėtumėme apdoroti pirkinį, kai esate prisijungę prie mūsų parduotuvės sistemų).

Sesijos slapukai ištrinami, kai baigiate naršyklės sesiją.

Tam tikriems pasiūlymams naudojame nuolatinius slapukus, kurie padeda atpažinti lankytojus ir yra saugomi Jūsų kompiuteryje būsimoms sesijoms. Šie slapukai galioja 6–24 mėnesius (pavyzdžiui, nuolatinis slapukas yra reikalingas tam, kad Jūsų naršymo nereikėtų fiksuoti stebėjimo priemonėmis).

Savo naršyklę galite nustatyti taip, kad šie slapukai nebūtų saugomi ir būtų ištrinami Jūsų interneto sesijos pabaigoje. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad tokiu atveju Jūs negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų svetainės funkcijomis.

Taip pat bet kada galite tvarkyti slapukų naudojimą naudodamiesi mūsų Sutikimų valdymo priemone (žr. 8 punktą). Bet kada galite pakeisti priimtą sprendimą ir vėliau duoti arba atšaukti savo sutikimą. Šiuo tikslu nustatymų parinktis galite pakeisti čia.

8. „Usercentrics“ sutikimo valdymo platforma

Naudojame įmonės „Usercentrics GmbH“, Rosental 4, 80331 Miunchenas, Vokietija, „Usercentrics“ sutikimo valdymo platformą („Usercentrics“). „Usercentrics“ platformoje renkami registracijos žurnalų duomenys ir duomenys apie sutikimus naudojant „JavaScript“. „JavaScript“ leidžia informuoti naudotoją apie jo ar jos sutikimą dėl tam tikrų slapukų ir kitų technologijų mūsų svetainėje bei gauti, valdyti juos ir įforminti dokumentais.

Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR straipsnio 1 dalies (a) ir (f) punktai. Tikslas – sužinoti naudotojų pageidavimus ir veikti atitinkamai.

Duomenys ištrinami, kai tik jie tampa nebereikalingi mūsų registracijos žurnalams. Slapuko trukmė yra 60 dienų. Duomenys apie sutikimą saugomi 6 metus. Anksčiau suteikto sutikimo atšaukimo patvirtinimas saugomas trejus metus. Saugojimas grindžiamas mūsų atskaitomybės principu pagal BDAR 5 straipsnio 2 dalį. Šis principas įpareigoja mus tvarkyti asmens duomenis pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą.

Bet kada galite visam laikui užkirsti kelią „JavaScript“ vykdymui savo naršyklėje pasirinkdami atitinkamus nustatymus, kurie neleistų „Usercentrics“ vykdyti „JavaScript“.

9. „Google“ žymų tvarkytuvė

Šioje svetainėje naudojama „Google“ žymų tvarkytuvė. Ši paslauga leidžia tvarkyti svetainės žymas per sąsają. „Google“ įrankių tvarkytuvė tik įgyvendina žymas. Tai reiškia, kad nėra naudojami jokie slapukai ir nerenkami jokie asmens duomenys. „Google“ įrankių tvarkytuvė sukuria kitas žymas, kurios savo ruožtu gali rinkti duomenis. Tačiau „Google“ žymų tvarkytuvė neturi prieigos prie šių duomenų. Jei tvarkytuvė išjungiama domeno ar slapuko lygmeniu, ji lieka galioti visoms sekimo žymoms, jei jos yra įgyvendinamos su „Google“ žymų tvarkykle.

10. Naujienlaiškis

ALSO svetainėje naudotojams suteikiama galimybė užsiprenumeruoti įmonės naujienlaiškius. Pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies (a) punktą, tvarkome Jūsų duomenis duoto sutikimo pagrindu. Šiuo atveju duomenis saugome dvejus metus nuo sutikimo dienos.

Naujienlaiškiams siųsti ALSO naudojasi UAB „MailerLite“ sprendimu. ALSO reguliariai naujienlaiškiu (esant galimybei, asmeniškai) informuoja savo klientus ir verslo partnerius apie ALSO produktus, konkursus ir naujienas. Taip pat kartais pasinaudojame apklausomis klientų pasitenkinimo didinimo tikslais. Mūsų įmonės naujienlaiškį gali gauti suinteresuotas asmuo, jei (1) tas asmuo turi galiojantį el. pašto adresą ir (2) užsiregistruoja naujienlaiškiui gauti. El. pašto adresu, kuriuo asmuo užsiregistruoja pirmą kartą, bus išsiųstas patvirtinimo el. laiškas, kad būtų galima siųsti naujienlaiškį pasinaudojant dvigubo sutikimo gauti naujienas procedūra. Šiuo patvirtinimo el. laišku patvirtinama, ar el. pašto adreso savininkas, kaip duomenų subjektas, sutinka gauti naujienlaiškį.

Užregistruodami Jus naujienlaiškiui gauti išsaugome ir IP adresą, kurį priskiria kompiuterio sistemos, kuria atitinkamas asmuo naudojasi per registraciją, interneto paslaugų teikėjas (IPT), ir registracijos datą bei laiką.

Šių duomenų rinkimas būtinas norint vėliau atsekti (galimą) netinkamą duomenų subjekto el. pašto naudojimą, todėl užtikrinama teisinė duomenų valdytojo apsauga.

Asmens duomenys, renkami per registraciją naujienlaiškiui gauti, naudojami tik mūsų naujienlaiškiui siųsti. Be to, naujienlaiškio prenumeratoriai gali būti informuojami el. paštu, jei tai yra būtina naujienlaiškio paslaugos teikimo arba registracijos (priklausomai nuo atvejo) tikslais, jei pasikeičia pasiūlymas dėl naujienlaiškio arba techninės sąlygos. Naujienlaiškio paslaugos teikimo tikslais renkami asmens duomenys perduodami naujienlaiškių paslaugos teikėjui, kaip nurodyta toliau, ir neperduodami jokioms kitoms trečiosioms šalims. Asmuo bet kada gali atšaukti naujienlaiškio prenumeratą. Sutikimas dėl asmens duomenų, kuriuos asmuo pateikė naujienlaiškio siuntimo tikslais, gali būti bet kada atšauktas. Šiam sutikimui atšaukti, kiekviename naujienlaiškyje pateikiama atitinkama prenumeratos atsisakymo nuoroda. Taip pat kiekvieno naujienlaiškio prenumeratos gali būti bet kada atsisakoma tiesiogiai duomenų valdytojo svetainėje arba duomenų valdytojas gali būti informuojamas bet kokiu kitu būdu šioje Privatumo politikoje nurodytais kontaktais.

Naujienlaiškių sekimas

Naujienlaiškyje taip pat yra sekimo pikseliai. Sekimo pikselis yra miniatiūrinė grafika, įterpta tokiuose HTML formatu siunčiamuose el. laiškuose tam, kad būtų galima padaryti registracijos žurnalų įrašus ir registracijos žurnalų analizę. Tai leidžia atlikti statistinę internetinių rinkodaros kampanijų sėkmės arba nesėkmės analizę. Padedamas sekimo pikselio atsakingas asmuo gali matyti, ar asmuo atidarė el. laišką ir kada. Taip pat gali būti naudojamos pritaikytos nuorodos tam, kad būtų galima užregistruoti, kurias nuorodas el. pašte asmuo atidarė.

Duomenų valdytojas saugo ir vertina tokius asmens duomenis, renkamus naudojant sekimo pikselius, ir naujienlaiškiuose pateikiamas nuorodas tam, kad būtų galima optimizuoti naujienlaiškio siuntimą ir dar geriau suderinti būsimų naujienlaiškių turinį su duomenų subjekto interesais. Šie asmens duomenys neperduodami trečiosioms šalims. Duomenų subjektai turi teisę bet kada atšaukti duotą sutikimą. Tai prilygsta naujienlaiškio prenumeratos atisakymui.

MailerLite bus naudojamasi mūsų teisėtų interesų pagrindu pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies (f) punktą ir duomenų tvarkymo sutarties pagrindu pagal BDAR 28 straipsnio 3 dalies 1 sakinį.

MailerLite gali naudoti gavėjų duomenis suteikiant pseudonimus, t. y. nenurodant naudotojo, savo paslaugų optimizavimo arba gerinimo tikslais, pavyzdžiui, techninio naujienlaiškių siuntimo ir pateikimo optimizavimo arba statistiniais tikslais. Tačiau MailerLite nenaudoja mūsų naujienlaiškių gavėjų duomenų tam, kad su jais susisiektų ar perduotų jų duomenis trečiosioms šalims.

11. „Google“ žiniatinklio šriftai („Google Webfonts“)

„Google“ žiniatinklio šriftai naudojami vaizdiniam įvairios informacijos pateikimui šioje svetainėje pagerinti. Žiniatinklio šriftai perduodami į naršyklės podėlį, kai puslapis iškviečiamas tam, kad būtų galima juos panaudoti atvaizdavimui. Jei naršyklė nepalaiko „Google“ žiniatinklio šriftų arba blokuoja prieigą, tekstas rodomas standartiniu šriftu. Iškvietus puslapį, svetainės lankytojui nenustatomi jokie slapukai. Su puslapio vaizdu susiję perduodami duomenys siunčiami į išteklių domenus, pavyzdžiui, fonts.googleapis.com arba fonts.gstatic.com. Jie nesiejami su duomenimis, kurie gali būti renkami arba naudojami lygiagrečiai su tokiomis autentifikuotomis „Google“ paslaugomis kaip „Gmail“. Galite nustatyti savo naršyklę taip, kad šriftai nebūtų perduoti iš „Google“ serverių. Informacijos apie „Google“ žiniatinklio šriftų („Google Webfonts“) duomenų apsaugos sąlygas galima rasti čia: https://developers.google.com/fonts/faq#Privacy.

Bendrojo pobūdžio informacijos apie duomenų apsaugą galima gauti „Google“ privatumo centre: http://www.google.com/intl/de-DE/privacy/.

12. „YouTube“

Vaizdo įrašams integruoti naudojamės „YouTube“, „Google“ paslauga.

Šie vaizdo įrašai saugomi www.youtube.com ir gali būti paleisti tiesiogiai iš mūsų svetainės. „YouTube“ naudoja slapukus duomenims rinkti ir statistiniams duomenims vertinti. „YouTube“ naudoja slapukus patikimos vaizdo įrašų statistikos tikslais ir siekiant užkirsti kelią sukčiavimui bei pagerinti naudotojų patirtį. Informacija, kurią slapukas surenka apie šios svetainės naudojimą (įskaitant Jūsų IP adresą), perduodama „YouTube“ serveriams ir saugoma „YouTube“ serveriuose, įskaitant serverius JAV. Jūsų IP adresas negali būti priskirtas, jei neprisijungiate prie „YouTube“ ar kitos „Google“ paslaugos prieš apsilankydamas svetainėje arba, jei nesate nuolat prisijungęs. Jei to nepageidaujate, privalote atsijungti nuo savo „YouTube“ paskyros ir kitų „Google“ paskyrų.

„YouTube“ slapukai pateikia statistinius duomenis apie svetainėje esančių atskirų vaizdo įrašų atkūrimą nenurodant atskiro naudotojo. „YouTube“ įkelti vaizdo įrašai naudojami tiek, kiek leidžia „YouTube“, dėl to turi sutikti visi naudotojai. Pastebėję bet kokį autorių teisių pažeidimą, praneškite apie jį tiesiogiai „YouTube“. Naudojame „YouTube“ įkeltus vaizdo įrašus sustiprinto privatumo režimu. Tai reiškia, kad „YouTube“ netaiko slapukų naudotojui, kuris lankosi svetainėje naudodamasis „YouTube“ vaizdo įrašų grotuvu, bet nespustelėkite ant vaizdo įrašo tam, kad paleistumėte vaizdo įrašą. Spustelėjus „YouTube“ vaizdo įrašų grotuvą, „YouTube“ gali saugoti slapukus naudotojo kompiuteryje. Atkreipiame dėmesį, kad mes, kaip puslapių teikėjas, nežinome perduodamų duomenų turinio arba apie šių duomenų naudojimą „YouTube“. Norėdami gauti daugiau informacijos apie oficialią „YouTube“ privatumo politiką, apsilankykite adresu https://www.google.de/intl/de/policies/privacy/ ir https://support.google.com/youtube/answer/171780?hl=de.

13. Paklausimo formos ir susisiekimas

Suteikiame Jums galimybę susisiekti su mumis užpildant paklausimo formas, telefonu, el. paštu ir per socialinius tinklus. Tokiu būdu perduodami duomenys (vardas, pavardė, el. pašto adresas, užklausoje pateikiama informacija) tvarkomi už paklausimus atsakingo asmens BDAR 6 straipsnio 1 dalies (b) punkto pagrindu (sutarčių ir ikisutartinių priemonių, pavyzdžiui, pasiūlymų, atveju) ir BDAR 6 straipsnio 1 dalies (f) pagrindu (kitų paklausimų atveju). Jūsų duomenys gali būti saugomi ir tvarkomi mūsų Ryšių su klientais valdymo (CRM) sistemoje.

14. Automatizuotas sprendimų priėmimas

Naudojame automatizuotą sprendimų priėmimą sulygindami krovinius ir asmens duomenis su Europos Sąjungos ir kitų šalių, iš kurių gali būti eksportuojama, eksporto kontrolės ir sankcijų sąrašais. Priklausomai nuo šios apžvalgos rezultato, mums gali tekti įgyvendinti atitinkamas priemones pagal Europos Sąjungos ir kitų šalių, iš kurių gali būti eksportuojama, priimtus eksporto kontrolės norminius teisės aktus. Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies (c) punktas. Palyginimas užtikrina atitiktį taikytiniems eksporto teisės aktams.

15. Informacija apie saugumą

Įgyvendindami visas technines ir organizacines priemones dedame visas įmanomas pastangas tam, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi laikantis duomenų apsaugos įstatymų nuostatų ir užtikrinant šių duomenų saugumą.

16. Privatumo politikos pakeitimas

ALSO pasilieka teisę bet kada pakeisti šią Privatumo politiką pagal taikytinus duomenų apsaugos norminius teisės aktus ir kitų teisės aktų nuostatas.

17. Kur bus tvarkomi mano duomenys?

Jūsų duomenys bus tvarkomi Europos Sąjungoje ir Europos Ekonominėje Erdvėje. Tiek, kiek leidžiama pagal teisės aktus, duomenys yra tvarkomi ir ne Europos šalyse.

18. Duomenų perdavimas trečiosioms šalims

Perduodame duomenis trečiosioms šalis, jei tai yra būtina norint įvykdyti sutartį ir (arba) aiškiai nurodome tai šioje Privatumo politikoje ir (arba), atskirais atvejais, teisiškai privalome ir (arba) turime teisę tai padaryti. Pavyzdžiui, Jūsų duomenis galime perduoti mūsų paslaugų teikėjams – konsultantams, teisininkams, rinkodaros paslaugas teikiančioms įmonėms ar subrangovams, jei pagrįstai reikia tikslams, kurie nurodyti šioje Privatumo politikoje.

Galime perduoti Jūsų duomenis ALSO grupės susijusioms įmonėms teisėto intereso pagrindu pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies (f) punktą ir 48 konstatuojamąją dalį.

19. Duomenų tvarkymas, kai ALSO veikia kaip duomenų tvarkytojas

Mes galime rinkti ir tvarkyti Jūsų asmens duomenis ir kaip asmens duomenų tvarkytojas, pavyzdžiui, rinkti Jūsų duomenis (vardą, pavardę, el. pašto adresą, adresą ir kt.) programinės įrangos licencijų veikimo užtikrinimo tikslais. Taip pat, mes galime tvarkyti Jūsų asmens duomenis Jūsų įsigytų prekių pristatymo tikslais. Mums veikiant kaip asmens duomenų tvarkytojui, mes Jūsų duomenis renkame ir tvarkome pagal duomenų valdytojo nurodymus.

20. Duomenų subjektų teisės

Jūs, kaip duomenų subjektas, turite žemiau nurodomas teises dėl mūsų tvarkomų Jūsų asmens duomenų:

• Jei esate pateikę mums aiškų sutikimą dėl Jūsų duomenų tvarkymo, jį galite bet kada atšaukti.

• Pagal BDAR 15 straipsnį, turite teisę susipažinti su informacija apie savo asmens duomenų tvarkymą bei Jūsų tvarkomais asmens duomenimis.

• Galite mūsų prašyti ištaisyti bet kokius turimų duomenų netikslumus. Tokiu atveju mes galime paprašyti Jūsų patvirtinti ištaisytą informaciją.

• Galite mūsų prašyti ištrinti Jūsų asmens duomenis. Ši teisė įgyvendinama BDAR 17 straipsnyje numatytais atvejais.

• Galite mūsų prašyti mūsų riboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą arba jų netvarkyti:

- laikotarpiu, kurio reikia tam, kad įsitikintumėme Jūsų asmens duomenų tikslumu, kai pateikiate pretenzijas dėl duomenų tikslumo;

- kai mūsų vykdomas Jūsų asmens duomenų rinkimas, saugojimas arba naudojimas yra neteisėtas, tačiau nusprendžiate neprašyti ištrinti duomenų;

- kai Jūsų asmens duomenys mums yra nebereikalingi, tačiau Jums jų reikia, kad galėtumėte nustatyti, įvykdyti arba apginti teisinį reikalavimą;

- laikotarpiu, kurio reikia tam, kad būtų nustatyta, ar mes turime svarbesnį teisinį pagrindą ir toliau tvarkyti Jūsų asmens duomenis, jei pasinaudojote savo teise išreikšti prieštaravimą dėl asmens duomenų tvarkymo.

• Jūs turite teisę į duomenų, kuriuos iš Jūsų gavome Jums sutinkant arba sutarties sudarymo tikslais, perkėlimą. Jums pasinaudojus šia teise, Jūsų prašymu perkelsime Jūsų pateiktų duomenų kopiją.

• Pagal BDAR 21 straipsnio 1 dalyje numatytas sąlygas, galite nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi dėl priežasčių, atsirandančių dėl konkrečios duomenų subjekto situacijos. Šia teise nesutikti galima pasinaudoti, kai duomenys yra tvarkomi bet kuriuo šioje Privatumo politikoje aprašytu duomenų tvarkymo tikslu pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies (f) punktą. Mes privalome atsižvelgti į tokį nesutikimą, jei nurodysite mums svarbias priežastis (pvz., galimas pavojus gyvybei ar sveikatai).

Jei manote, kad Jūsų asmenys duomenys nėra tvarkomi pagal duomenų apsaugos įstatymus, susisiekite su mumis šios Privatumo politikos 3 punkte nurodytais kontaktais.

Taip pat turite teisę bet kada pateikti skundą atsakingai priežiūros institucijai.

Kompetentinga priežiūros institucija:

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija
L. Sapiegos g. 17, Vilnius, Lietuva
Telefonas: (8 5) 271 28 04
El. paštas: ada@ada.lt

Saugosime asmens duomenis, kuriuos perduosite mums įgyvendindami savo, kaip duomenų subjekto teises, teisėtais interesais pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies (f) punktą. Teisėtas interesas yra galimybė patikrinti Jūsų prašymą.

***

  1. grįžti