G DATA

1985 m. Bochume įsikūrusi G DATA Software AG yra inovatyvi ir žaibiškai besiplečianti, įvairius programinės įrangos produktus ir paslaugas teikianti įmonė, kurios didžiausias dėmesys tenka antivirusiniams saugumo sprendimams. G DATA Software AG laikomi interneto saugumo ir apsaugos nuo virusų programinės įrangos kūrimo pradininkais. Prieš daugiau nei 25-erius metus G DATA sukūrė pirmąją antivirusinę programą, tad yra viena seniausių saugumo programinės įrangos kūrėjų pasaulyje.

Per pastaruosius penkerius metus joks kitas saugumo programinės įrangos tiekėjas nėra pelnęs tiek nacionalinių ir tarptautinių testų įvertinimų ir laimėjęs tiek apdovanojimų. G DATA taip pat pasaulyje pirmauja kokybės atžvilgiu, sujungdama geriausias saugumo technologijas ir antivirusinius produktus. Tokių produktų pavyzdžiai: DoubleScan technologija su dviem savarankiškais virusų skaitytuvais ir OutbreakShield momentinė apsauga. G DATA saugumo sprendimų galima įsigyti visame pasaulyje, daugiau nei 90-yje valstybių.

g data

Pagrindinės paslaugos

Internet Android security

Ką bedarytum, mėgaukis laisve saugiai naršyti internete. Patirk skaitmeninio pasaulio malonumus su G DATA Mobile Internet Security ir pamiršk apie duomenų vagystes bei šnipinėjimo programas. Apsaugok save nuo duomenų vagysčių ir tinklalapių su kenksminga programine įranga: naudodamiesi Scanner‘s Cloud Connection, visada būsite apsaugoti nuo naujausių grėsmių. Naudokitės patikrinimo funkcija, kad aptiktumėte landžias šnipinėjimo programas. Advanced Scan technologija patikimai apsaugos jūsų įrenginį nuo pačių naujausių Android virusų. Jei pamesite ar jūsų įrenginys bus pavogtas, galėsite lengvai rasti jo buvimo vietą, jį užblokuoti ar ištrinti duomenis išsiuntę trumpąją žinutę iš bet kurio kito telefono. Taip pat, galėsite leisti savo įrenginiu naudotis vaikams, nes jame įdiegta tėvų kontrolės programinė įranga, interneto apsauga, programų blokavimo bei daugybė kitų funkcijų. Visos funkcijos pasiekiamos per patogią vartotojui sąsają ir priderinamos prie jūsų asmeninių poreikių.

Antivirus Business

Blokuokite potencialias spragas, kuriomis gali pasinaudoti elektroniniai nusikaltėliai ir apsaugokite savo verslą. Aktyviai veikiančios ir reaguojančios apsaugos priemonės optimaliai veikia drauge, kad nukenksmintų elektronines tokias grėsmes kaip virusai, kirminai ir trojanai. Sekite aktualius saugumo atnaujinimus (pasirenkamas modulis: G DATA Patch Management), stebėkite įrenginius tinkle (pasirenkamas modulis: G DATA Network Monitoring) ir programas ar aparatinę įrangą tinkle su lengvai valdomu G DATA valdymo pultu. Kad padidintumėte savo saugumą, galite pasirinkti G DATA Mail Security ir G DATA Backup modulius ir taip apsaugoti el. pašto serverius nuo kenksmingų atakų. Tvarkykite savo mobiliuosius įrenginius su Mobile Device Management ir juos apsaugokite nuo kenksmingos programinės įrangos, vagystės ir pametimo. Papildykite savo saugumo sprendimą su išties naudingu Report Manager, kuris skubiai parengs vertingas ir išsamias ataskaitas.

Client security Business

Apsaugokite IT infrastruktūrą su G DATA Client Security Business saugumo sprendimu – papildykite apdovanojimais įvertintą G DATA Antivirus Business apsaugos sistemą AntiSpam funkcionaliu priedu ir lengvai valdoma ugniasiene. Apsaugokite savo tinklą nuo erzinančio, kenksminga programine įranga užkrėsto ir duomenų srautą didinančių brukalų – el. pašto dėžutėse pradėkite naudoti apsaugos nuo brukalų funkciją. Iš anksto nustatytose ugniasienės taisyklėse rasite daugybę naudingų nustatymų, kuriuos galėsite pritaikyti prie savo poreikių ir pageidavimų.

Endpoint Security Business

Pereikite prie aukštesnio verslo apsaugos lygio su G DATA Endpoint Protection Business – suderinkite G DATA Antivirus Business ir G DATA Client Security Business programas su galimybe įgyvendinti saugumo politikas vidiniame tinkle. Valdykite įrenginius, programas ir tinklalapio turinį bei padidinkite įvesties ir išvesties apsaugą: blokuokite arba leiskite naudoti USB atmintines, internetines vaizdo kameras ar CD/DVD diskus; reguliuokite naudojimosi internetu trukmę ar tinklalapių prieinamumą bei apribokite klientų naudojimąsi programomis, kad užtikrintumėte maksimalų tinklo produktyvumą ir apsisaugotumėte nuo duomenų vagysčių.

Antivirusinės programos Windows B2C

G DATA saugumo sprendimai namų kompiuteriams jus ne tik apgins nuo virusų, trojanų, šnipinėjimo programų, internetinių sukčių ir kitų kenksmingų programų, bet taip pat leis kurti atsargines duomenų kopijas, nustatyti tinklalapio turinio transliavimo ir naudojimosi ribas, kad apsaugotumėte šeimos narius. Speciali naršyklės apsauga - inovatyvioji G DATA BankGuard technologija taip pat padės išvengti programišių manipuliacijų vykdant bankines perlaidas. Visose versijose įdiegta apsauga, kuri kartu su antivirusine programa apsaugo jūsų kompiuterį nuo kenksmingų programų, nukreiptų prieš jus ir įdiegtas saugumo sistemas.