Plėskite savo verslą su „Schneider Electric“

Dirbate IT paslaugas teikiančios įmonės pardavimo skyriuje arba techninėje srityje?

Ieškote galimybės padidinti savo infrastruktūros verslą siūlydami klientams naujų sprendimų?

Prisijunkite prie „mySchneider“ IT sprendimų partnerių programos ir išplėskite savo IT infrastruktūros verslą. Turėsite galimybę tobulinti savo žinias ir kompetencijas APC fizinės infrastruktūros, programinės įrangos ir paslaugų sprendimų srityje.

Prisijungę galėsite paspartinti augimą, kurti glaudesnius santykius su klientais ir pasiūlyti jiems kokybiškesnių paslaugų. Programa suteikia įrankių, iniciatyvų, pranašumų ir mokymų, susijusių su APC fizine infrastruktūra, programine įranga ir paslaugų sprendimais.

Kokia iš to nauda jums?

  • Pasinaudokite fiksuotu pasiūlymu ir lengvatinėmis kainos, kad klientams teiktumėte geriausius pasiūlymus už geriausią kainą.
  • Gaukite prieigą prie pardavimo ir rinkodaros nuosavybių bei rinkodaros plėtros fondų, kad paskatintumėte paklausą rinkoje.
  • Taupykite laiką ir greičiau sudarykite sandorius naudodamiesi įvairiais įrankiais, konfigūratoriais ir techniniu palaikymu.
  • Gilinkite žinias ir suteikite klientams reikalingą palaikymą pasinaudoję sertifikavimo ir internetinių mokymų galimybėmis.

Jūsų laukia „mySchneider“ IT sprendimų partnerių programa ir ALSO gali padėti jums pateikti paraišką.

Fiksuotas pasiūlymas ir lengvatinės kainos

Visapusis rinkodaros ir pardavimo palaikymas

Prieiga prie dizaino įrankių, konfigūratorių ir techninio palaikymo

Išskirtiniai mokymai ir sertifikavimas

Pasiruošę tapti „mySchneider“ IT sprendimų partneriu?

Užsiregistruoti paprasta – užtruksite trumpiau nei penkias minutes ir galėsite iš karto mėgautis puikiais partneriams skirtais privalumais. Spustelėkite nuorodą, įveskite pagrindinę informaciją ir prisijunkite prie APC partnerių programos šiandien!

Prisijunkite dabar